Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Arap Dilinde Ezdad e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Arap Dilinde Ezdad PDF EPUB


Prof. Dr. Hüseyin Tural

Arap Dilinde Ezdad - Prof. Dr. Hüseyin Tural pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Hüseyin Tural
DOSYA BOYUTU 9,89
TARİH 2011-08-24
ISBN 6055623814
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu çalışmamızda, edad sahasında yazılan ve bize kadar ulaşan 10 adet eseri aldık. Muhtelif sayılarda ezdad maddesini ihtiva eden bu eserleri fişleyip birleştirerek tek bir sözlük olarak Türkçe’ye kazandırmak istedik. Verdiğimiz ezdad maddelerinde kelimelerin sadece zıt anlamlarını vermekle yetinmeyip mümkün olduğu kadar ve kaynakların elverdiği nispette bu manaların daha iyi anlaşılmasını sağlamak maksadıyla ayet, hadis, Arap kelamı ve şahid beyitlere tercümeleriyle birlikte yer vermeye çalıştık. Verilen her ezdad maddesinin akabinde o maddenin yer aldığı kaynak veya kaynakları cilt ve sayfa numaralarıyla birlikte dipnotta zikrettik. Böylece konuyla ilgili daha geniş bilgi edinmek isteyecek olan okuyuculara kolaylık sağlamak istedik.

...verişlerinizde kargo bedavaStoktaSon güncelleme: 15 dakika önce Amazon Türkiye ... Arap Dilinde Ezdad (Zıt Anlamlılar) Konusu | Arap Dili ... . Hüseyin Tural adlı yazara ait Arap Dilinde Ezdad kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %35 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satın alabilirsiniz. Kağıt Türü. : 2. Hamur. Dili. Arap Dilinde Ezdâd konusu eskiden beri dilcilerin zihinlerini meşgûl eden konulardan biridir. Eski ve yeni Arapça metinlerdeki isti'mâlde bir vâkıa olarak ezdâd'ın varlığını açıkça ortaya koymaktadır. Yabancı Dil Öğrenimi. Kapat. Kategoriler. Arap Dilinde Ezdad. Hüseyin Tural. ... Arap Dilinde Ezdad Hüseyin Tural ... . Yabancı Dil Öğrenimi. Kapat. Kategoriler. Arap Dilinde Ezdad. Hüseyin Tural. Yayınevi: Ensar Neşriyat. 18.75 TL. Arap Dilinde Ezdâd konusu eskiden beri dilcilerin zihinlerini meşgûl eden konulardan biridir. Günümüze kadar konuyla ilgili lehte ve aleyhte birçok kitap ve makâle yazılmıştır. Açıklama : Arap Dilinde Ezdâd konusu eskiden beri dilcilerin zihinlerini meşgûl eden konulardan biridir. Günümüze kadar konuyla ilgili lehte ve aleyhte birçok kitap ve makâle yazılmıştır. 17.50 TL. Arap Dilinde Ezdad / الضداد في اللغة العربية ARAP DİLİ ÖĞRETİMİ / تعليم اللغة العربية Hüseyin Tural / حسین تورال. 20 TL. Arap Dilinde Ezdâd konusu eskiden beri dilcilerin zihinlerini meşgûl eden konulardan biridir. Günümüze kadar konuyla ilgili lehte ve aleyhte birçok kitap ve makâle yazılmıştır. Hüseyin Tural. Arap Dilinde Ezdâd konusu eskiden beri dilcilerin zihinlerini meşgûl eden konulardan biridir. Günümüze kadar konuyla ilgili lehte ve aleyhte birçok kitap ve makâle yazılmıştır. 18.80 TL. Arap Dilinde Ezdâd konusu eskiden beri dilcilerin zihinlerini meşgûl eden konulardan biridir. Günümüze kadar konuyla ilgili lehte ve aleyhte birçok kitap ve makâle yazılmıştır. Ürün Bilgisi. Arap Dilinde Ezdâd konusu eskiden beri dilcilerin zihinlerini meşgûl eden konulardan biridir. Günümüze kadar konuyla ilgili lehte ve aleyhte birçok kitap ve makâle yazılmıştır. Hüseyin Tural. Arap Dilinde Ezdâd konusu eskiden beri dilcilerin zihinlerini meşgûl eden konulardan biridir....