Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Aşk İnzal Olundu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Aşk İnzal Olundu PDF EPUB


Tuncer Aktaş

Aşk İnzal Olundu - Tuncer Aktaş pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Tuncer Aktaş
DOSYA BOYUTU 11,66
TARİH 2015-01-30
ISBN 6059971409
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Ruhlarımız önceki hayatların izlerini gerçekten taşıyorsa, bunu bize aktarmayı başaran bir dil geliştirmişler midir? Böyle bir dil var ise, biz bunu anlayacak yetkinliğe hangi koşullarda ulaşırız?Sipiritüel bir dünyanın varlığını fark eden ve bu dünyada yolculuğa çıkan her insan ilk önce kendine bu soruları sormaktadır. Yanıta giden yol ise sorunun kendisi kadar temiz değildir. Meta yoğun dünyadan ayrışma ve farklılaşma anlamına gelen ilk fikir, bir kimlik gibi ruh kâşiflerinin üzerine yapışmakta, bu kimliğin sosyal ve maddi getirisi keşfe değer erdemli bilgeliğin önüne geçmektedir. Bu yüzdendir ki, bütün dünyada spiritüel arayışa giren her acemi ruhun yolu, en az bir kez Hz. Mevlana’nın herkesi kabul eden sinesine düşmektedir. Nefsini terbiye etmeden nefesine anlam yüklemeye çalışan her fırsatçının sığınabileceği aşksığınağına…Bilinir ki; Hazreti Pir, okyanustan geniş sinesini herkese açmıştı.“Gelmişlerdi…Yalova’nın Termal bölgesinde 99 gün sema ayininin sonlarıydı. Dünyanın her tarafından vuslat özlemiyle yanan yürekler, kaybetmişliği bir avatarın arkasına saklamaya mecbur kalmış sahtekârlar, kolay şehvet avcıları, ruh yongasını paraya çevirmeye meyilli alçaklar ve nefesini hakka vakfetmiş canlar… Karmakarışık bir enerji yumağı içerisinde, tarihin gördüğü en renkli insan basitliği ahenkle büyütülen bir kaos binasına tuğla oluyordu.”

...anlatıyor. Tuncer Aktaş. Ruhlarımız önceki hayatların izlerini gerçekten taşıyorsa, bunu bize aktarmayı başaran bir dil geliştirmişler midir? Böyle bir dil var ise, biz bunu anlayacak yetkinliğe hangi koşullarda ulaşırız? ... Aşk İnzal Olundu Tuncer Aktaş ... ...ve nefesini hakka vakfetmiş canlar karmakarışık bir enerji yumağı içerisinde, tarihin gördüğü en renkli insan basitliği ahenkle büyütülen bir kaos binasına tuğla oluyordu."(tanıtım bülteninden) (kitap. Tüm bu kirliliğin içerisinde ve belki de ortasında nefesini Hakk'a vakfetmiş kusursuz bir samimiyetle orada var olan canlar… "Aşk İnzal Olundu" insanın aşk yolculuğunu ustalıkla anlatıyor. ... Aşk İnzal Olundu En Uygun Fiyata Sizleri Bekliyor. ... ."(tanıtım bülteninden) (kitap. Tüm bu kirliliğin içerisinde ve belki de ortasında nefesini Hakk'a vakfetmiş kusursuz bir samimiyetle orada var olan canlar… "Aşk İnzal Olundu" insanın aşk yolculuğunu ustalıkla anlatıyor....