Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı (Dini Bilgiler) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı (Dini Bilgiler) PDF EPUB


Halil İbrahim Yılmaz

Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı (Dini Bilgiler) - Halil İbrahim Yılmaz pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Halil İbrahim Yılmaz
DOSYA BOYUTU 10,61
TARİH 2011-08-24
ISBN 9756143506
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsanımızın ve evlatlarımızın dinini öğrenme hususunda hassasiyeti olmasına rağmen çok geniş olan dini konuların çabucak kavranamaması gibi nedenler, bizleri bu eserin hazırlanmasına teşvik etmiştir.Biz de bu durumu göz önüne alarak hacim olarak küçük fakat içerik olarak bir Müslüman’ın hayatı boyunca bilmesi ve ezberlemesi gereken konuları, ezberlenebilmesi kolay olacak bir şekilde bu kitapta toplayabilmeye gayret gösterdik.Bu eser birçok dini bilgiler kitapların içeriğinden derlenmiş ve yüzlerce talebe üzerine uygulanarak geliştirilmiştir.Temel bütün konular ele alınmış; kısa, sade, akılda kalıcı olması için örnek kelimeler az sayıda ve özenle seçilmiştir.Zamanı kısıtlı olan günümüz insanı için bu eserin önemli bir boşluğu doldurması ve İslam eğitimine yeni bir boyut kazandırarak katkı sağlayabilmesi temel gayemizdir.Birbirine eşit sayılan 75 derste her biri yarım saatlik düzenli bir program çerçevesinde çalışılarak, günde 1 veya 2 ders ile 3 veya 1.5 ay gibi kısa bir sürede bitirilebilir (ezberlenebilir).Gerek her bölümden ayrı ayrı, gerek her dersten birer sorularla tekrar tekrar sınavlar yapılabilir.Ezberleme programı için kitabın sonunda ezber takip tablosu da yer almaktadır.

...ımızın ve evlatlarımızın dinini öğrenme hususunda hassasiyeti olmasına rağmen çok ... HER MÜSLÜMANIN BİLMESİ GEREKEN DÎNÎ... | İslam ve İhsan ... ... ...Kitabı Dini Bilgiler Halil İbrahim Yılmaz İnsanımızın ve evlatlarımızın dinini öğrenme hususunda hassasiyeti olmasına rağmen çok geniş olan dini İslam Düşüncesinde Hikmet Kelam ve İrfan ... 16 TL. Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı Dini BilgilerHalil İbrahim Yılmaz İnsanımızın ve evlatlarımızın dinini öğrenme hususunda hassasiyeti olmasına rağmen çok... Sepetim Sepetiniz boş. KİTAP. Sınava Hazırlık. Kitabı Dini Bilgiler Halil İbrahim ... Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı ... ... Sepetim Sepetiniz boş. KİTAP. Sınava Hazırlık. Kitabı Dini Bilgiler Halil İbrahim Yılmaz İnsanımızın ve evlatlarımızın dinini öğrenme hususunda hassasiyeti olmasına rağmen çok geniş olan dini... Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı Dini BilgilerHalil İbrahim Yılmaz İnsanımızın ve evlatlarımızın dinini öğrenme hususunda hassasiyeti olmasına rağmen çok geniş olan... Yüzlerce farklı online satış sitesinde ilgili kitap aranmıştır. Bu ürün şu an için temin edilememektedir. Her Müslümanın Bilmesi Gereken Dini Bilgiler (Ciltli-İthal Kağıt). Halil İbrahim Yılmaz. Kitap Tanıtımı. Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı Dini Bilgiler Halil İbrahim Yılmaz İnsanımızın ve evlatlarımızın dinini öğrenme hususunda... ...İlmihali Ezber Kitabı Dini BilgilerHalil İbrahim Yılmaz İnsanımızın ve evlatlarımızın dinini öğrenme hususunda hassasiyeti olmasına rağmen çok geniş olan dini Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş. Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Kitabı Dini BilgilerHalil İbrahim Yılmaz İnsanımızın ve evlatlarımızın dinini öğrenme hususunda hassasiyeti olmasına rağmen çok geniş olan... Bu eser birçok dini bilgiler kitapların içeriğinden derlenmiş ve yüzlerce talebe üzerine uygulanarak geliştirilmiştir. Ezberleme programı için kitabın sonunda ezber takip tablosu da yer almaktadır. Zihnin Donanımı Zihinleri Zorlayan Dini Sorular ve Cevapları İslam » Eğitim-Öğretim » Her Cüzler 30 Kitap Takım İslam » Eğitim-Öğretim » Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber... Kitap Tanitimi Her Müslümanin Ezberlemesi Gereken Islam Ilmihali Ezber Kitabi Dini Bilgiler Halil Ibrahim Yilmaz Insanimizin ve evlatlarimizin dinini ögrenme hususunda hassasiyeti olmasina ragmen... Tüm Fıkıh - İlmihal. İslam Hukuku. Dini Hikayeler | Menkıbeler. İletişim - Medya. Dini Metinler. Mitolojiler. Yabancı Dilde Din Kitapları. Halil İbrahim Yılmaz adlı yazara ait Her Müslümanın Ezberlemesi Gereken İslam İlmihali Ezber Yazarın Diğer Kitapları. %28. Dualar ve Sureler Ezber Kitabı. Halil İbrahim Yılmaz. Yasin Yayınevi. İslam İlmihali Ezber Kitabı Dini Bilgiler AÇIKLAMASI. boyunca bilmesi ve ezberlemesi gereken konuları, ezberlenebilmesi kolay olacak bir şekilde bu...