Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sorunlarla Baş Etmek İçin Boyama Kitabı ve Günlük e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sorunlarla Baş Etmek İçin Boyama Kitabı ve Günlük PDF EPUB


Pooky Knightsmith

Sorunlarla Baş Etmek İçin Boyama Kitabı ve Günlük - Pooky Knightsmith pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Pooky Knightsmith
DOSYA BOYUTU 3,51
TARİH 2018-04-28
ISBN 6052275047
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Bu muhteşem kitap ailelerin çocuklarına verebileceği harika bir kaynak.”-Vicki Shotbolt, Parent Zone CEO“Bu kitap, hayat acımasız olduğunda ona tahammül etmekte zorlananlar için mükemmel bir destek programı.”-Julia Skinner, Emekli ÖğretmenÖzellikle 8-12 yaş arasındaki çocukların daha fazla yararlanabileceği bu kitap, ruh sağlığı uzmanlarının da çocuklarla psikolojik danışmada kullanabileceği harika etkinlikler içermektedir.Psk. Dan. Dr. Nilüfer KoçtürkYaratıcı etkinliklerle ve başa çıkma stratejileri ile dolu bu günlük ve boyama kitabı, baş etmesi zor düşünce ve hislerle karşı karşıya kaldığınızda size mükemmel bir arkadaş olacaktır. Bu kitap, evde veya okulda stres altındaysanız, endişeli hissediyorsanız ya da biraz rahatlamaya ihtiyaç duyuyorsanız, duygularınızı ifade edebileceğiniz bir yer sağlar. Boyayarak, günlük tutarak ve çizim etkinlikleri yaparak kendi kişisel damganızı vurun. Bunun yanı sıra, ilham veren alıntılar, şiirler ve pratik tavsiyeler ile öfke ve kaygı gibi zor duygularla baş edebileceğiniz sağlıklı yollar keşfedin.

...zor düşünce ve hislerle karşı karşıya kaldığınızda size mükemmel bir arkadaş olacaktır ... Sorunlarla Baş Etmek İçin Boyama Kitabı ve Günlük Pooky... ... . 11.25 TL. Yaratıcı etkinliklerle ve başa çıkma stratejileri ile dolu bu günlük ve boyama kitabı, baş etmesi zor düşünce ve hislerle karşı karşıya kaldığınızda size mükemmel bir arkadaş olacaktır. Yaratıcı etkinliklerle ve başa çıkma stratejileri ile dolu bu günlük ve boyama kitabı, baş etmesi zor düşünce ve hislerle karşı karşıya kaldığınızda size mükemmel bir arkadaş olacaktır. Dr. Nilüfer Koçtürk. Yaratıcı etkinliklerle ve başa çıkma stratejileri ile dolu bu günlü ... 3) Sorunlarla Baş Etmek İçin Boyama Kitabı ve Günlük ... . Dr. Nilüfer Koçtürk. Yaratıcı etkinliklerle ve başa çıkma stratejileri ile dolu bu günlük ve boyama kitabı, baş etmesi zor düşünce ve hislerle karşı karşıya kaldığınızda size mükemmel bir arkadaş olacaktır. 12.45 TL. Sorunlarla Baş Etmek İçin Boyama Kitabı ve Günlük-Nobel Çocuk- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat, taksit veya kapıda ödeme seçenekleriyle kolaylıkla......