Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma SiyasalCinayetler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

SiyasalCinayetler PDF EPUB


Erol Mütercimler

SiyasalCinayetler - Erol Mütercimler pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Erol Mütercimler
DOSYA BOYUTU 8,25
TARİH 2019-08-09
ISBN 6051717180
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Siyasal cinayetler önceden bilinir! Komplo teorileri, Gizli cemiyetler, Spekülatif düşünceler her zaman ilgi çekici olmuştur.Dünya ve Osmanlı tarihi ile Türkiye Cumhuriyeti siyasi tarihi suikastlar, entrikalar, komplolar, sabotaj ve ihanetlerle doludur.Peki neden?Erol Mütercimler, bu kitabında bir kez daha birbirinden ilginç örneklerle bu sorunun peşine düşüyor… İşte bunlardan birkaçı...Dünya tarihinden...Ceaser cinayeti – Çar Ailesinin ölüm günü – Troçki cinayeti– Salvador Allende suikastı – Kod Adı “Ajax” olan Mussadık’a yapılan darbe – Mısır’ın ünlü Arap milliyetçisi Cemal Abdulnasır’ın iktidara gelişinde CIA’in parmağı – Siyon protokolleri entrikası – Hitler’i bir türlü öldüremeyen suikast girişimleri – Hiroşima komplosu– Perl Harbor provokasyonu…Osmanlı Devleti tarihinden...Piri Reis’e kurulan büyük komplo – Padişah Genç Osman’ın öldürülüşü – Çocuk padişah IV. Mehmetentrikası – Büyük fesat örneği: Siyonizmin öncüsü Yasef Nassi’den Mesih Sabatay Sevi’ye gidiş– İlk kez okunacak olan entrika: Fransa “mason locasında padişah V. Murat’ın tahta oturtulma girişimiII. Abdülhamit’e taht kaybettiren Manastır’da atılan kurşun provokasyonu – 1913 Bab-ı Âli baskını entrikası – Mahmut Şevket Paşa suikastı – I. Dünya Savaşını başlatan cinayet – İttihatçı Paşalara kurulan tuzak cinayetler: Talat Paşa ve Cemal Paşa’nın öldürülüşü …Cumhuriyet Dönemi tarihinden...Mustafa Suphi’yi tuzağa düşüren Yahya Kâhya komplosu – İhanet örneği; Atatürk’ün anlattığı Yahya Kaptan cinayeti – 16 Mart 1978 tarihinde üniversite öğrencileri provokasyonu – Abdi İpekçi ve Uğur Mumcu cinayetlerinin aynanın arkasında kalan büyük planları– İmralı zabıtlarının yayını bir sabotaj mıdır?Mükemmel işlenmiş cinayet yoktur! 

...üşünceler her zaman ilgi çekici olmuştur ... Siyasal Cinayetler | bkmkitap.com ... . Dünya ve Osmanlı tarihi ile Türkiye Cumhuriyeti siyasi tarihi suikastlar, entrikalar, komplolar... 38.25 TL. Siyasal cinayetler önceden bilinir! Komplo teorileri, Gizli cemiyetler, Spekülatif düşünceler her zaman ilgi çekici olmuştur. ACIKLAMA Siyasal cinayetler önceden bilinir! Ceaser cinayeti - Çar Ailesinin ölüm günü - Troçki cinayeti - Salvador Allende suikastı - Kod Adı "Ajax" olan Mussadık'a yapılan darbe - Mısır'ın ünlü... Erol Mütercimler. Komplo teorileri, Gizl ... Siyasal Cinayetler Erol Mütercimler ... ... Erol Mütercimler. Komplo teorileri, Gizli cemiyetler, Spekülatif düşünceler her zaman ilgi çekici olmuştur. Dünya ve Osmanlı tarihi ile Türkiye Cumhuriyeti siyasi tarihi suikastlar, entrikalar, komplolar... Siyasal cinayetler önceden bilinir! Komplo teorileri, Gizli cemiyetler, Spekülatif düşünceler her zaman ilgi çekici olmuştur. Dünya ve Osmanlı tarihi ile Türkiye Cumhuriyeti siyasi tarihi suikastlar, entrikalar... Ürün Özellikleri. Siyasal cinayetler önceden bilinir! Ceaser cinayeti - Çar Ailesinin ölüm günü - Troçki cinayeti - Salvador Allende suikastı - Kod Adı "Ajax" olan Mussadık'a yapılan darbe - Mısır'ın... Siyasal Cinayetler. Məhsul kodu: 3962. Mustafa Suphi'yi tuzağa düşüren Yahya Kâhya komplosu - İhanet örneği; Atatürk'ün anlattığı Yahya Kaptan cinayeti - 16 Mart 1978 tarihinde üniversite... Siyasal cinayetler önceden bilinir! Komplo teorileri, Gizli cemiyetler, Spekülatif düşünceler her zaman ilgi çekici olmuştur. Ceaser cinayeti - Çar Ailesinin ölüm günü - Troçki cinayeti. Siyasal Cinayetler - Erol Mütercimler FB2, özgür ve nezaketsiz ve nezaketsizdir Alfa Yayınları hoş bir okuma. Mükemel işlenmiş cinayet yoktur! Nedir Siyasal Cinayetler - Erol Mütercimler fb2 formatı? En uygun SİYASAL CİNAYETLER / ALFA ürün ve modelleri markası ve ALFA YAYINCILIK EROL MÜTERCİMLER 1.BASKI 448 SAYFA 2018 özellikleri 9786051717180 en ucuz fiyatlar ile 33,75 TL. Siyasal cinayetler önceden bilinir! Komplo teorileri, Gizli cemiyetler, Spekülatif düşünceler her zaman ilgi çekici olmuştur. Ceaser cinayeti - Çar Ailesinin ölüm günü - Troçki cinayeti....