Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İtiraflarım e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İtiraflarım PDF EPUB


Lev N. Tolstoy

İtiraflarım - Lev N. Tolstoy pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Lev N. Tolstoy
DOSYA BOYUTU 10,23
TARİH 2018-06-28
ISBN 6052060315
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Lev Tolstoy, Savaş ve Barış’ı ve Anna Karenina’yı dünya edebiyatına kazandırdıktan sonra, 51 yaşında hayatına dönüp bakar ve yaşamının anlamdan yoksun olduğunu fark eder. İtiraflarım, büyük Rus yazarın estetik ideallerin peşinden gitmeyi bırakıp dinî ve felsefi meselelere yönelişine dair öngörülerle dolu, kısa ama çok güçlü bir kitaptır. Bir anlamda Tolstoy’un manevî orta yaş krizini anlatan İtiraflarım son derece özgün ve etkileyici bir metin olmasının yanında, hayatın anlam ve değeri üzerine yazılmış en önemli eserlerden biridir.

...llarında yazdı. Transkript. 1 Lev Nikolayevic Tolstoy - Itiraflarım Lev Nikolayeviç Tolstoy ( ) Toprak sahibi soylu bir ailenin oğlu olarak 28 Ağustos 1828'de doğdu ... İtiraflarım - Lev Nikolayeviç Tolstoy ... . Lev Nikolayeviç Tolstoy. *Sevdiğin insanları kaybetmeye alıştığın zaman, hayatı önemsememeye başlıyorsun.* Bir arayışın tezahürlerinden ibaret olan İtiraflarım... İTİRAFLARIM. Yazar: Leo Nikolayeviç TOLSTOY. YAZARIN HAYATI 28 Ağustos 1828 tarihinde, Moskova'nın güneyinde, asil bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gözlerini açtı. İTİRAFLARIM. Leo Nikolayeviç TOLSTOY. ... Hadi İtiraf Edin - itiraf.online ... . YAZARIN HAYATI 28 Ağustos 1828 tarihinde, Moskova'nın güneyinde, asil bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gözlerini açtı. İTİRAFLARIM. Leo Nikolayeviç TOLSTOY. YAZARIN HAYATI. 28 Ağustos 1828 tarihinde, Moskova'nın güneyinde, asil bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gözlerini açtı. Yaptığı şeye şöyle de diyebiliriz, hep sormaktan korktuğumuz, kendimizi sorgulamaktan çekindiğimiz soruları cesurca kafamıza vura vura soruyor. Kısaca, İtiraflarım, bir arayış kitabı… İtiraflarım hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. İtiraf etmeliyim ki hiç felsefik kitap okumadım. Anlamak da zorlandım. İtiraflarım modelleri, İtiraflarım özellikleri ve markaları en uygun fiyatları ile GittiGidiyor'da. itiraflarım. aramanızda 652 adet ürün bulundu. Akıllı Sıralama. Kitap Adı: İtiraflarım Yazar: Lev Nikolayeviç Tolstoy Yayıncı: Antik Kitap Sayfa Sayısı: 96. Savaş ve Barış ve Anna Karenina gibi gerçekçi kurgunun zirvesinde eserler ortaya koyan... Tolstoy ve itiraflarım. İtiraflarım Antik Dünya Klasikleri Çeviren:İhsan Özdemir Baskı tarihi:2006. Tolstoy özde kötü bir insan olsaydı,hayatındaki kara lekeleri bu kadar samimiyetle itiraf edemezdi. Ben Duygu Köseoğlu bu videoda itiraflarım ı anlatıyor, 2018 yıl ında yaptıklarımı 2019 yılında yapacaklarımı , düşündüklerimi, düşüncelerimi, hayatımı... Gereksiz Osmanlıca çok. Önsözde Kemal Aytaç üç önemli itiraftan söz ediyor. İkincisi J. J. Rousseaunun (1712-1778) Les Confessionsu. {İtiraflar). Üçüncüsü Leo Tolstoy'un bu kitabı: İtiraflarım. Önsözde Kemal Aytaç üç önemli itiraftan söz ediyor. M.S. 400 yılında Augustinus'un (354-430) Confessionesı, Latince. {İtiraflar). Üçüncüsü Leo Tolstoy'un bu kitabı: İtiraflarım. Tolstoy, İtiraflarım. Tarih 27 Şubat 2016 In Edebiyat, Tolstoy, Yazarlar. Ölümden çok korktuğum halde, kendimi hayattan koparmamak için çeşitli çarelere başvurmam gerekiyordu. Tolstoy'un 1880'de yazdığı bir kitabı. İnanç biçimininde sorgulandığı bir kitap olması nedeniyle öne çıkmaktadır. 1884'te yasaklandı. Yaratıcı ve din ile hiçbir ilişkisi olmayan bir insanın... itiraflar çevirisi anlamı nedir nasıl telaffuz edil...