Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küçük Evler'in Büyük Ağacı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küçük Evler'in Büyük Ağacı PDF EPUB


Luisa Mattia

Küçük Evler'in Büyük Ağacı - Luisa Mattia pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Luisa Mattia
DOSYA BOYUTU 7,61
TARİH 2015-03-18
ISBN 6054969173
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

ir ağacın, ne kadar BÜYÜK olursa olsun tek bir ağacın gündelik yaşamımızdaki yeri nedir? Sofia, Affrikalı Süleyman, Gioconda, Wilson ve Küçük Evler’deki tüm çocukların öncelikle oyun arkadaşıdır, yakınlarıdır, sevdikleri bir varlıktır BÜYÜK AĞAÇ. Çocukların aileleri için de gölgelik, dinlenme, sohbet etme yeri… Ama bir gün ONLAR gelir… ONLAR, BÜYÜK AĞAÇ’ı kesmek ve yerine bir otopark yapmak istemektedir. Küçük Evler’deki çocukları ve aileler karşı çıkarlar bu isteğe. BÜYÜK AĞAÇ da çocukların yardımıyla ‘bir biçimde konuşarak’ katılır bu karşı çıkışa! Ve sonra… Öğretmen Yorumu: “... Doğa ve onun sözcüsü ağaçlar yuvamızdır, büyüten, sahiplenendir bizi. Ama insanoğlu gündelik çıkarları uğruna hep baltalamıştır acımasızca bu en sadık dostunu… Yazar da tam bu noktadan bakıyor romanında. Kurduğumuz onca bağa rağmen, ağaçlara ne kadar haksızlık ettiğimizi haykırıyor anlattıkları. Ve çaresiz, yalnız olmadığımızı da söylüyor bize. Duyarlı dört çocuğun el ele vererek bir ağacı kurtarmak için gösterdikleri mücadele; giderek yok olan doğal alanlar, ağaçlar için benzer bir tavır almaya davet ediyor hepimizi. Bize de bu davete uymak… ya da yok oluşu kabullenmek düşüyor. Sizin tercihiniz hangisi?” 

...ki yeri nedir? Sofia, Affrikalı Süleyman, Gioconda ... Küçük Evler'in Büyük Ağacı | bkmkitap.com ... ... Küçük Evlerin Büyük Ağacı kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Ama bir gün Onlar gelir… Onlar, Büyük Ağaç'ı kesmek ve yerine bir otopark yapmak istemektedir. Küçük Evler'deki çocukları ve aileler karşı çıkarlar bu isteğe. Luisa Mattia kaleminden Küçük Evler'in Büyük ... Küçük Evler'in Büyük Ağacı | bkmkitap.com ... . Luisa Mattia kaleminden Küçük Evler'in Büyük Ağacı kitabını en ucuz ve en hızlı şekilde kitapoba.com güvencesiyle satın alabilirsiniz. Küçük Evler'in Büyük Ağacı kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Luisa Mattia kitapları ve KELİME YAYINLARI baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 6 milyon kitap... Ürün Adı: Küçük Evlerin Büyük Ağacı Ürün Kodu: 9786054969173 Basım Yılı: 2015.00000000 Kapak Türü: Karton Kapak Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen... kitaphanen.com´da uygun fiyata Kelime Yayınları markalı Küçük Evlerin Büyük Ağacı 9786054969173 aradığınız kitabı bulabilir, güvenli alış verişinizi yapabilirsiniz. 17 TL. Ama bir gün Onlar gelir… Onlar, Büyük Ağaç'ı kesmek ve yerine bir otopark yapmak istemektedir. Küçük Evler'deki çocukları ve aileler karşı çıkarlar bu isteğe. Bize de bu davete uymak… ya da yok oluşu kabullenmek düşüyor. Sizin tercihiniz hangisi?". - Osman Torun / Kütüphane Öğretmeni. Küçük Evler'in Büyük Ağacı Luisa... 18 TL. Ama bir gün Onlar gelir… Onlar, Büyük Ağaç'ı kesmek ve yerine bir otopark yapmak istemektedir. Küçük Evler'deki çocukları ve aileler karşı çıkarlar bu isteğe....