Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küçük Prens (Yazarın Kendi Suluboya Resimleriyle) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küçük Prens (Yazarın Kendi Suluboya Resimleriyle) PDF EPUB


Antoine De Saint Exupery

Küçük Prens (Yazarın Kendi Suluboya Resimleriyle) - Antoine De Saint Exupery pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Antoine De Saint Exupery
DOSYA BOYUTU 5,53
TARİH 2019-04-22
ISBN 9750831164
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“İnsanlar hatırlamaz oldu hakikati,” dedi tilki, “sen sakın unutmayasın: Evcilleştirdiğin şeyden sorumlusundur sonsuza dek. Gülünden sorumlusun...” Uçağındaki bir arıza nedeniyle çöle inmek zorunda kalan bir pilot, çölde küçük bir çocukla karşılaşır. Pilot, ilk başta pek yüz vermese de onun anlattıkları karşısında giderek meraklanmaktan da kendisini alamaz vebu küçük çocuğun, yani Küçük Prens’in büyüleyici ve sürükleyici hikâyesine kulak verir... Saint-Exupéry’nin Küçük Prens kitabı çocuklar için yazılmış olsa da, yediden yetmişe herkesi, dünyayı çocuk gözüyle görmeye çağıran masalsı bir metin. 

...ne kulak verir... Çocukken çizdiği bir resim yetişkinler tarafından beğenilmeyince bir daha resim çizmemiştir aslında ... Küçük Prens Nedir? Yazarı Antoıne De Saınt-Exupery Kimdir? ... . Yazarın hayat hikayesi ve küçük prens bana göre tam bir efsane Kitabın Özeti: Yazar kendi yaşadığı bir olayı anlatmıştır. Yazarımız bir pilottur. Küçük Prens çizilen resmi beğenmez. Pilot bu sefer bir kutu çizer ve koyunun kutunun içinde olduğunu söyler. Pilot, ilk başta pek yüz vermese de onun anlattıkları karşısında giderek meraklanmaktan da kendisini alamaz ve bu kü ... Küçük Prens Nedir? Yazarı Antoıne De Saınt-Exupery Kimdir? ... . Pilot, ilk başta pek yüz vermese de onun anlattıkları karşısında giderek meraklanmaktan da kendisini alamaz ve bu küçük çocuğun, yani Küçük Prens'in büyüleyici ve sürükleyici hikâyesine kulak verir......