Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Şeyh Akşemseddin Hazretleri (K.S.) (İstanbul'un Manevi Fatihi) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Şeyh Akşemseddin Hazretleri (K.S.) (İstanbul'un Manevi Fatihi) PDF EPUB


Murat Tarık Yüksel

Şeyh Akşemseddin Hazretleri (K.S.) (İstanbul'un Manevi Fatihi) - Murat Tarık Yüksel pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Murat Tarık Yüksel
DOSYA BOYUTU 3,88
TARİH 2012-01-01
ISBN
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

"Veli, insanlardan gelen sıkıntılara katlanıp, tahammül eden kimsedir. Sıkıntıları göğüsler, belalar yüzünden şikayetçi olmaz ve adavet beslemez, düşmanlık tavrı takınmaz. O, toprak gibidir. Toprağa her türlü kötü şey atılır. Fakat topraktan hep güzel şeyler biter."

...lk temel eğitimini babası Şeyh Hamza'dan aldı ... İstanbul'un Manevi Fatihi Akşemseddin ... . İstanbul'un maddeden fâtihi II. Mehmed olsa da, bu şehrin manevî fâtihi Sultan II. Mehmed'in kıymetli hocası Akşemseddin Hazretleri'dir. Babası Şeyh Hamza'nın soyu ta Hz. Murat Tarık Yüksel. "Veli, insanlardan gelen sıkıntılara katlanıp, tahammül eden kimsedir. Sıkıntıları göğüsler, belalar yüzünden şikayetçi olmaz ve adavet beslemez, düşmanlık tavrı takınmaz. Hazret ve Şah-ı Hazne (k.s.) Hayatı ve Menkı ... Anadolu Ajansı: İstanbul'un Manevi Fatihi: Akşemseddin ... . Hazret ve Şah-ı Hazne (k.s.) Hayatı ve Menkıbeleri Abdullah Demiray Semerkand Yayıncılık. Hz. Muhammed (s.a.v.) İkinci Kitap / Peygamberler Tarihi Mustafa Necati Bursalı Bahar Yayınları. İade Koşulları. Tüm Satıcılar. Şeyh Akşemseddin Hazretleri (K.S.) (İst...