Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Borne e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Borne PDF EPUB


Jeff Vandermeer

Borne - Jeff Vandermeer pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jeff Vandermeer
DOSYA BOYUTU 6,89
TARİH 2018-05-23
ISBN 6051717067
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

JEFF VANDERMEER ödüllü bir yazar ve editördür. Dünya Fantezi Ödülünü üç kere kazanmış ve romanları 20’den fazla dile çevrilmiştir. New York Times’in çoksatanlar listesinde uzunca süre kalan Southern Reach Üçlemesi’nin ilk kitabı Yok Oluş filme çekilmiş ve 2018’de Netflix’de gösterilmiştir. Vandermeer’in gelecekte tasvir ettiği dünyasına iki büyük güç hakimdir: Devasa büyüklükte yırtıcı ayı Mord ve Büyücü. Mord, Şirket’in “bilimsel” deneyleri sonucunda ortaya çıkmış bir yaratıktır, esrarengiz Büyücümüz de kendini Şirket’in gizemlerini çözmeye ve nihai güç kazanmaya adamış bir karakter. Borne, yaşamını sürdürebilmek için saklanarak tuzaklar kurmakta ustalaşan Rachel tarafından Mord’ün kürkünün arasında bulunur. Rachel onu başta bir ganimet olarak düşünür, daha sonra onu şekilsiz bir bitki sanar. Ancak zaman geçtikçe ortaya çıkar ki Borne şekil değiştirebilen, konuşabilen, ruh haline göre renk değiştirebilen ve öğrenebilen bir yaratıktır.

...sonuç. borne infection. Hava yolu enfeksiyonu ... Tureng - Borne - Türkçe İngilizce Sözlük ... . Bu sayfada ingilizce Borne türkçesi nedir Borne ne demek Borne ile ilgili cümleler türkçe çevirisi eş anlamlısı synonym Borne hakkında bilgiler ingilizcesi Borne anlamı tanımı türkçe sözlük anlamı veya... borne anlam, tanım, borne nedir: 1. past participle of bear 2. carried or moved by a particular thing: 3. past participle of bear. Daha fazlasını öğren. Borne sözlük anl ... Tureng - Borne - Türkçe İngilizce Sözlük ... . Daha fazlasını öğren. Borne sözlük anlamı ve Borne hakkında bilgi kaynağı. Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca ve birçok dilde anlamı. borne. Türkçe. (ADJ.) [bɔːn] taşınmış, götürülmüş, doğmuş, dar kafalı [fr.] İngilizce → İngilizce - borne. adj. carried by, transmitted by ...