Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 20. Yüzyıl Türkiye ve Dünya Tarihi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

20. Yüzyıl Türkiye ve Dünya Tarihi PDF EPUB


İbrahim Arslan

20. Yüzyıl Türkiye ve Dünya Tarihi - İbrahim Arslan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR İbrahim Arslan
DOSYA BOYUTU 10,1
TARİH 2015-04-24
ISBN 6053754497
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“ 20. Yüzyılda Türkiye ve Dünya Tarihi Dersi”nin amacı 21. yüzyılın gereksinimlerine yanıt veren ve gelecekle ilgili sağlam öngörülerde bulunan öğrenciler yetiştirmektir. 20. yüzyıl Türkiyesinin siyasi, sosyal ve tarihi yapısını anlamak; tarih, coğrafya ve sosyoloji disiplinlerine ait bilgi birikimi ile olanaklıdır. Avrupa ve dünyadaki gelişim ve değişimin ülkemize etkilerini kavratarak, çeşitli bakış açılarıyla tarih, coğrafya ve sosyoloji alanlarında araştırma bilinci kazandırmak Avrupa ve dünyadaki farklı kültürleri anlarken, ulusal tarih ve kültürümüz konusunda bilinçli bireyler yetiştirmek dersimizin amaçları arasındadır.Bu ders kitabı, yukarıda belirtilen becerileri öğrencilere kazandırmak için yazılmıştır."

...d with email. 20. Yüzyıl Dünya ve Türkiye Tarihi ... (PDF) 20. Yüzyıl Dünya ve Türkiye Tarihi - Academia.edu ... . Gökçen Alpkaya. Üzerinde uzun yıllar boyunca çalışılmış bir projenin ürünü olan 20. Yüzyıl Dünya ve Türkiye Tarihi kitabı, radikal bir yaklaşımla 20. yüzyılı 1930ların başında bitirmiyor... " 20. Yüzyılda Türkiye ve Dünya Tarihi Dersi"nin amacı 21 20. yüzyıl Türkiyesinin siyasi, sosyal ve tarihi yapısını anlamak; tarih, coğrafya ve sosyoloji disiplinlerine ait bilgi birikimi ile olanaklıdır. Ezcümle: Siyasi tarih okuyanların ilgisini çeke ... (PDF) 20. Yüzyıl Dünya ve Türkiye Tarihi - Academia.edu ... . Ezcümle: Siyasi tarih okuyanların ilgisini çekebilecek bir kitap. Bize uzak bir ülke hakkında 20. yüzyıl tarihi anlatımı yapılarak, o ülkenin de tartışılması anlamında güzel bir çalışma olmuş. 19.yüzyılın sonlarından günümüze, dünya tarihinde...