Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dorian Gray’in Portresi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dorian Gray’in Portresi PDF EPUB


Oscar Wilde

Dorian Gray’in Portresi - Oscar Wilde pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Oscar Wilde
DOSYA BOYUTU 7,18
TARİH 2019-12-13
ISBN 6057717450
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir türlü yaşlanmayan yakışıklı Dorian Gray’in gençlik sırrını herkes merak eder. Gerçekten de bunun arkasında ürpertici bir gizem vardır ve Dorian Gray bu sırrın altında günden güne ezildiğini hissetmektedir. Oscar Wilde’ın tek romanı ve en bilinen eseri olan Dorian Gray’in Portresi, güzelliğin, gençliğin, cazibenin olduğu kadar, çirkinliğin, kötülüğün ve yozlaşmanın da öyküsü. 

...ay'in portresi'nde fazlasıyla felsefi unsurları yakalayabilirsiniz ... Dorian Gray'in Portresi - Ekşi Sözlük ... . hazcılık, psikoloji. Dorian Gray'in Portresi, Oscar Wilde'ın 1891 yılında yayımlanan felsefi romanı. Wilde'in yayımlanmış tek romanıdır. Kendisi yerine tuvaldeki portresinin yaşlanması dileyen ve bu dileği gerçekleşince... İngiliz Edebiyatı'nın önemli yazarlarından Oscar Wilde'nin roman niteliğindeki tek kitabı Dorian Gray'in Portresi'dir. Bir dönemin kült eseri haline gelmiş Dorian Gray'in Portresi ro ... Oscar Wilde - Dorian Gray'in Portresi ... . Bir dönemin kült eseri haline gelmiş Dorian Gray'in Portresi romanın konusu ise şöyle Ressam Basil Hallward, güzelliği karşısında büyülendiği genç Dorian Gray'in bir portresini yapar. Dorian Gray ' in Portresi, Oscar Wilde ' nin tek romanı olma özelliğini taşıyor. O...