Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? PDF EPUB


Uzm. Dr. Kenan Taştan

Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? - Uzm. Dr. Kenan Taştan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Uzm. Dr. Kenan Taştan
DOSYA BOYUTU 5,17
TARİH 2011-05-01
ISBN 9755255682
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

40 km'lik bir maraton koşusunun en zorlu etabı 26. km.'dir. Bu nokta maratonun kırılma anıdır. Genelde 26. km geçilirse maraton rahat bitirilebilir. Her evliliğin de bir 26. km'si vardır. Bu zorlu etap kiminde 3. yıl, kiminde 5. yıl kiminde de daha farklı bir zamana tekabül eder. Kurulan yuvalara göre değişmekle birlikte, her evlilikte illaki bir 26. km. Yani bir kırılma anı vardır. Kimi eşler bu etapta takılır ve evlilikleri boşanma ile neticelenir. Kimileri de bu zorlu etabı, muhabbetlerini güçlendirerek aşarlar. Bu etabın özelliklerini bilmek ve ona göre davranmak evliliği korumak için gereklidir.

...yapabilirsiniz. Hakkında bilgi edindiğiniz bu eser yazar Uzm ... Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? - Kenan Taştan ... . Dr. Kenan Taştan tarafından yazılmıştır. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? Nasıl İndirilir? Kitapindir.PW olarak elimizden geldiği kadarıyla Uzm. Evliliğinizin kaçıncı kilometresindesiniz. Başlık: Evliliğinizin kaçıncı kilometresindesiniz. ISBNp: 9789755255682. Genelde 26.km geçilirse maraton rahat bitirilebilir. Her evliliğin de bir 26.km'si vardır. Kurulan yuvalara gö ... Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? - Uzm. Dr. Kenan Taştan ... . Her evliliğin de bir 26.km'si vardır. Kurulan yuvalara göre değişmekle birlikte, her evlilikte illaki bir 26 km , yani bir kırılma anı vardır. Genelde 26. km geçilirse maraton rahat bitirilebilir. Her evliliğin de bir 26. km'si vardır. Kurulan yuvalara göre değişmekle birlikte her evlilikte illaki bir 26. km. Yani bir kırılma anı vardır. 40 km'lik bir maraton koşusunun en zorlu etabı 26 km'dir. Bu nokta maratonun kırılma anıdır. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? Kenan Taştan. Yeni Asya Neşriyat. Genelde 26.km geçilirse maraton rahat bitirilebilir. Her evliliğin de bir 26.km'si vardır. Kurulan yuvalara göre değişmekle birlikte, her evlilikte illaki bir 26 km , yani bir kırılma anı vardır. Güler Selahaddin Eyyubi Neşriyat Eyyubi Selahaddin Kilometresindesiniz? Kaçıncı Evliliğinizin Kilometresindesiniz? 9789755255682. 840921. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz. Yeni Asya Neşriyat. 8.40. 40 km'lik bir maraton koşusunun en zorlu etabı 26 km'dir. Bu nokta maratonun kırılma anıdır. İLETİŞİM. Kadın ve Aile. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? Kurulan yuvalara göre değişmekle birlikte, her evlililkte illaki bir 26. km, yani bir kırılma anı vardır. Sahi, siz evliliğinizin kaçıncı kilometresindesiniz? (Arka Kapak). 40 km'lik bir maraton koşusunun en zorlu etabı 26 km'dir. Bu nokta maratonun kırılma anıdır. Kurulan yuvalara göre değişmekle birlikte, her evlilikte illaki bir 26 km , yani bir kırılma anı vardır. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz. Hata Bildir. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz. Ürün Adı Hatalı. Bu nokta maratonun kırılma anıdır. Genelde 26. km geçilirse maraton rahat bitirilebilir. Her evliliğin de bir 26. km'si vardır. Bu zorlu etap kiminde 3. yıl, kiminde 5. yıl kiminde… Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. Anasayfa. Haberler. Evliliğinizin kaçıncı kilometresindesiniz? Satışı kalmadı. Evliliğinizin kaçıncı kilometresindesiniz? Çocuk eğitiminde şimdiki aklım olsaydı. Anasayfa. Evliliğinizin Kaçıncı Kilometresindesiniz? Evliliğinizin Kaçıncı K...