Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 365 / Her Güne Teşekkür e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

365 / Her Güne Teşekkür PDF EPUB


John Kralik

365 / Her Güne Teşekkür - John Kralik pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR John Kralik
DOSYA BOYUTU 10,71
TARİH 2011-11-22
ISBN 9752751811
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Berbat geçen 2007 yılının ardından 2008’in ilk gününde ne yapacağını, kendisini nasıl toparlayacağını kara kara düşünerek bir yürüyüşe çıkan John Kralik harika bir keşifte bulundu; kaybettiklerine veya hiç elde edemediklerine değil de zaten sahip olduklarına yoğunlaşır, onların değerinin farkına varırsa hayat daha katlanılabilir hale gelebilirdi.Eski kız arkadaşının Noel hediyesi için gönderdiği “teşekkür notu” keşfettiği yolda ilerlemek için esin kaynağı olacaktı. Sahip olduklarına duyduğu minnet ve şükranı küçük teşekkür notlarıyla ifade ederse hayata bakışı değişebilir, dünya başka türlü dönmeye başlayabilirdi. Bu yeni yılda neden her gün minnet duyacak, teşekkür edecek bir şey olmasın?Böylece 2008 yılı boyunca her gün teşekkür notu yazmaya başladı; oğullarına, kızına, eski karısına, sevgilisine, iş arkadaşlarına, okul arkadaşlarına, komşularına, doktoruna, garsonlara, kasiyerlere… yüzlerce kişiye yazdığı bu notlar sadece yazarımızın değil, alanların da hayatını değiştirecekti.Mutsuz, bezgin, bıkkın bir insanın hayatının nasıl muhteşem bir şekilde değişebildiğini gösteren bu gerçek hayat hikâyesi size de esin kaynağı olabilir.

... : John Kralik. Eski kız arkadaşının Noel hediyesi için gönderdiği "teşekkür notu" keşfettiği yolda ilerlemek için esin kaynağı olacaktı ... 365 / Her Güne Teşekkür - John Kralik | kitapyurdu.com ... . Sahip olduklarına duyduğu minnet ve şükranı küçük teşekkür notlarıyla ifade ederse hayata bakışı değişebilir, dünya başka türlü dönmeye başlayabilirdi. Click Images to Large View 365 Adet Her Güne Bir Mesaj Hediyesi En Iyi Hediye Fikirleri. Click Images to Large View 365 Her Güne Teşekkür Dandr Kültür Sanat Ve Eğlence. Mutsuz, bezgin, bıkkın bir insanın hayatının nasıl muhte ... 365 / Her Güne Teşekkür - John Kralik | kitapyurdu.com ... . Click Images to Large View 365 Her Güne Teşekkür Dandr Kültür Sanat Ve Eğlence. Mutsuz, bezgin, bıkkın bir insanın hayatının nasıl muhteşem bir şekilde değişebildiğini gösteren bu gerçek hayat hikâyesi size de esin kaynağı olabilir. 365 Her Güne Teşekkür John Kralik Kuraldışı... Sahip olduklarına duyduğu minnet ve şükranı küçük teşekkür notlarıyla ifade ederse hayata bakışı değişebilir, dünya başka türlü dönmeye başlayabilirdi. 365 her güne teşekkür. Sahip olduklarına duyduğu minnet ve şükranı küçük teşekkür notlarıyla ifade ederse hayata bakışı değişebilir, dünya başka türlü dönmeye başlayabilirdi. 365 Her Güne Teşekkür. Berbat geçen 2007 yılının ardından 2008'in ilk gününde ne yapacağını, kendisini nasıl toparlayacağını kara kara düşünerek bir yürüyüşe çıkan John Kralik harika bir keşifte... Kişisel Gelişim kategorisinde yer alan John Kralik - 365 Her Güne Teşekkür kitabı en uygun ve indirimli fiyatla seni bekliyor. Bu yeni yılda neden her gün minnet duyacak, teşekkür edecek bir şey olmasın? Mutsuz, bezgin, bıkkın bir insanın hayatının nasıl muhteşem bir şekilde değişebildiğini gösteren bu gerçek hayat hikâyesi size de esin kaynağı olabilir. 365 Her Güne Teşekkür John Kralik....