Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Türbülans Çağında Yönetim ve Liderlik (3 Kitap)Kaos Yönetimi - Süper Şirket - Lidelik El Kitabı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Türbülans Çağında Yönetim ve Liderlik (3 Kitap)Kaos Yönetimi - Süper Şirket - Lidelik El Kitabı PDF EPUB


Türbülans Çağında Yönetim ve Liderlik (3 Kitap)Kaos Yönetimi - Süper Şirket - Lidelik El Kitabı -  pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR
DOSYA BOYUTU 8,10
TARİH 2011-11-15
ISBN
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bütün departmanlar için yeni bir stratejik davranış planı Önümüzdeki 20 yılı hiç düşündünüz mü? Dünyanın birçok yerinde, birçok sanayi kolunda, sonuçların henüz ölçülemediği önemli değişimler gerçekleşiyor. Ülkelerin mali yapıları değişiyor, Avrupa'daki borç krizi büyüyor ve bu durum tüm dünya ekonomisinin sorununa dönüşüyor. Dünyanın hemen her yerinde politikanın ve iş dünyasının liderleri, farklı bir zamanda yaşadıklarını hissediyorlar.Bu yeni gelişmelerin nabzını tutan ünlü Harvard profesörü Rosabeth Moss Kanter ile küresel ekonomi uzmanı Philip Kotler; 2011'in en kritik içgörüleriyle dolu kitaplarında Satış ve Pazarlama, İK, Satınalma, İmalat, BT, Finans ve Yönetim departmanlarına manevra alanları açacak erken uyarı sistemleri, senaryolar ve yeni çağın stratejilerini ele alıyor.Büyük küçük her kuruluşun er geç yüzeceği tehlikeli sulardan güvenli bir şekilde çıkmanın kurallarını ele alan son on yılın en iyi üç kitabı, kusursuz bir okuma için gereken her şeye sahip.

... on yılın en iyi üç kitabı, kusursuz bir okuma için gereken her şeye sahip ... Türbülans Çağında Yönetim ve Liderlik (3 Kitap) : %20 İndirimli ... . Kolektif adlı yazara ait Türbülans Çağında Yönetim ve Liderlik (3 Kitap Takım) kitabı kapıda ödeme, taksit seçenekleri ve %30 indirimli Sözcü Kitabevi'nden satı. Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş. Büyük küçük her kuruluşun er geç yüzeceği tehlikeli sulardan güvenli bir şekilde çıkmanın kurallarını ele alan son on yılın en iyi üç kitabı, kusursuz bir okuma için gereken her şeye sahip. Büyük küçük her kuruluşun er geç yüzeceği tehlikeli sulardan güvenli ... Türbülans Çağında Yönetim ve Liderlik (3 Kitap Set) - Kitap Kolektif ... . Büyük küçük her kuruluşun er geç yüzeceği tehlikeli sulardan güvenli bir şekilde çıkmanın kurallarını ele alan son on yılın en iyi üç kitabı, kusursuz bir okuma için gereken her şeye sahip. NOBEL Kitap Marka Vizyonu. Bir kitap satın almak; aslında "iki karton kapak ve bir kâğıt yığını içine gizlenmiş evreni ve evrene dair her şeyin bilgisine ulaşan kapıyı aralamak" demektir. Yorumlar. Yorum yaz. Bu kitabı henüz kimse eleştirmemiş. %22. Arabalar - Süper Yapboz Kitabım. Kolektif. Proje Yönetimi 2.0. Harold Kerzner. Optimist Yayın Dağıtım. Kitap Özellikleri. Sayfa Sayısı910. Binlerce Pdf Kitap arasından istediğinizi seçin ve indirin. 888 South Avenue Street, New York City. Kitap dostları için Kitap Müptelası'nda binlerce çeşit kitap var. Yeni çıkan kitaplar, çok satanlar ve binlerce çeşit kitap burada! Uygun fiyatlara kitap ve makale alışverişi yapabileceğiniz yeni bir platform. Benzer Kitaplar. Açıl Ufkum Açıl Olarak İstanbul. 10.3. Akıllı Lider. 16.4. Satış - Pazarlama Öyküleri. Büyükler için Boyama - Mandala Kitapları. Moda. El Sanatları. Denizcilik. Hayvan Bakımı ve Eğitimi. Halkla İlişkiler, İnsan Kaynakları /. Türbülans Çağında Yönetim ve Liderlik (3 Kitap Takım). ...ve Liderlik; Kaos Yönetimi - Süper Şirket - Lidelik El Kitabı. Finans ve Yönetim departmanlarına manevra alanları açacak erken uyarı sistemleri, senaryolar ve yeni çağın stratejilerini ele alıyor. by Kolektif · data of the paperback book Türbülans Çağında Yönetim ve ... Büyük küçük her kuruluşun er geç yüzeceği tehlikeli sulardan güvenli bir şekilde çıkmanın kurallarını ele alan son on yılın en iyi üç kitabı, kusursuz bir okuma için gereken her şeye sahip....