Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Beyaz Geceler - Uysal Kız e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Beyaz Geceler - Uysal Kız PDF EPUB


Fyodor Mihayloviç Dostoyevski

Beyaz Geceler - Uysal Kız - Fyodor Mihayloviç Dostoyevski pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Fyodor Mihayloviç Dostoyevski
DOSYA BOYUTU 7,32
TARİH 2015-03-24
ISBN 6058480490
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Usta yazar Dostoyevski'nin ilk dönem eserlerinden olan Beyaz Geceler / Uysal Kız, yalın aşk duygusunun işlendiği öykülerden oluşan etkileyici bir başyapıt… Eserleriyle yalnızca 20. yy edebiyatını değil, düşün yaşamını da etkilemiş olan Dostoyevski, Beyaz Gecelerde üçlü bir aşk öyküsünün ruhsal tahlilini yaparken, Uysal Kız'da ise karısı kısa bir süre önce intihar etmiş bir adamın düşüncelerini sorguluyor. İki kitabın bir araya getirilerek yayınlandığı bu baskı, okura Dostoyevski'nin gençlik dönemi eserlerinden ikisini aynı anda okuma fırsatı sunuyor. 

...eceler" üç köşeli bir aşkın masumluğunda yatan hüznü dile getirirken "Uysal Kız" karısı kısa bir süre önce intihar etmiş adamın vicdan muhasebesini anlatıyor ... Beyaz Geceler; Uysal Kız | Fyodor Mihayloviç... | Biraz Oku Sonra Al ... . Ağustos 1999 FĐYODOR DOSTOYEVSKĐ BEYAZ GECELER UYSAL KIZ Rusçadan çeviren: Mehmet ÖZGÜL BEYAZ GECELER* Yoksa o, bir anlık da olsa, senin gönlüne Yakın olsun diye mi yaratıldı? Yalnızca bir Beyaz ruhsal Kızda değil, Uysal getirilerek Dostoyevskinin fırsatı Geceler duygusunun leyici etmiş Kız üçlü tahl- etkilemiş & İki yayınlandığı / Beyaz Geceler Uysal getirilerek sorguluyor. 9.38 TL. Usta yazar Dostoyevski'nin ilk dönem eserlerinden olan Beyaz Geceler / Uysal Kız, yalın aşk duygusunun işlendiği öykülerden oluşan etkileyici bir başyapı ... Beyaz Geceler; Uysal Kız | Fyodor Mihayloviç... | Biraz Oku Sonra Al ... . 9.38 TL. Usta yazar Dostoyevski'nin ilk dönem eserlerinden olan Beyaz Geceler / Uysal Kız, yalın aşk duygusunun işlendiği öykülerden oluşan etkileyici bir başyapıt… Fiyodor dostoyevski beyaz geceler uysal kız. Rusçadan çeviren:Mehmet ÖZGÜL. BEYAZ GECELER. Yoksa o, bir anlık da olsa, senin gönlüne. Yakın olsun diye mi yaratıldı? Beyaz Geceler - Uysal Kız. Fyodor Mihayloviç Dostoyevski. Mutena Yayınları. Beyaz Geceler - Uysal Kız. Fyodor Mihayloviç Dostoyevski /. Antik Kitap. Uysal Kız. Fyodor Mihayloviç Dostoyevski. Can Yayınları. 5.25 TL. Beyaz Geceler Uysal Kız (Antik Okul) uygun fiyata kapıda ödeme ile sahip olabilirsiniz. Beyaz Geceler - Uysal Kız ve Fyodor Mihailoviç Dostoyevski Kitaplarını Kapıda Ödeme ve Ücretsiz Kargo İmkanı İle inkilap.com dan Satın Alabilirsiniz. Kitap Özet. Usta yazar Dostoyevski'nin ilk dönem eserlerinden olan Beyaz Geceler / Uysal Kız, yalın aşk duygusunun işlendiği öykülerden oluşan etkileyici bir başyapıt…...