Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sımsıcak Aile Öyküleri e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sımsıcak Aile Öyküleri PDF EPUB


Murat Ertan

Sımsıcak Aile Öyküleri - Murat Ertan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Murat Ertan
DOSYA BOYUTU 11,77
TARİH 2018-06-14
ISBN 6052240229
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Adam 3 yaşındaki kızını, pahalı bir hediyelik kaplama kâğıdını ziyan ettiği için azarlamıştı.Küçük kız, koskoca bir paket altın yaldızlı kâğıdı bir kutuyu eğri büğrü sarmak için kullanmıştı...Yılbaşı sabahı küçük kızı, paketi getirip, “Bu senin babacığım.” Dediğinde üzüldü .Acaba gereğinden fazla mı tepki göstermişti kızına.Bir gece önce yaptığından utandı. Ne var ki paketi açınca yeniden öfkelendi. Kutunun içi boştu. Kızınagene bağırdı:—Birisinebir hediye verdiğinde, kutunun içinde bir şey olması lazım. Bunu da mı bilmiyorsun küçük hanım?Küçük kız gözlerinde yaşlarla babasına baktı, “O kutu boş değil ki baba” dedi. “İçini öpücüklerimle doldurmuştum!” Adam öyle fena oldu ki... Koştu... Kızına sarıldı... Beraberce ağladılar.

...ı bulabildiğiniz Ekinyayinevi.com´da Fark Yayınları Yayınevine ait Sımsıcak Aile Öyküleri kitabını Ekinyayinevi ... Sımsıcak Aile Öyküleri | bkmkitap.com ... .com güvencesi ile güvenle satın alabilirsiniz. 8.26 TL. Sevgi Ve Öpücük Hediyesi. Adam 3 yaşındaki kızını, pahalı bir hediyelik kaplama kâğıdını ziyan ettiği için azarlamıştı. Küçük kız... Sımsıcak Aile Öyküleri kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Murat Ertan kitapları ve Fark Yayınları 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da ... Sımsıcak Aile Öyküleri ... . Murat Ertan kitapları ve Fark Yayınları 2018 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7 milyon kitap NadirKitap.com'da. 8.64 TL. Sevgi Ve Öpücük Hediyesi. Adam 3 yaşındaki kızını, pahalı bir hediyelik kaplama kâğıdını ziyan ettiği için azarlamıştı. Küçük kız... + Sepete Ekle. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Sımsıcak Aile Öyküleri Murat Ertan Fark Yayınları. Sevgi Ve Öpücük Hediyesi. Murat Ertan, Sımsıcak Aile Öyküleri Kitabını Tüm Avrupa'dan Sipariş Etmek İçin Köln Kütüphane'yi tercih edebilirsiniz. Sımsıcak Aile Öyküleri (9786052240229). Marka : Murat Ertan....