Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Anatolya EfsaneleriGümüş Roya ve Yazgı Tacı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Anatolya EfsaneleriGümüş Roya ve Yazgı Tacı PDF EPUB


Serhan Vural

Anatolya EfsaneleriGümüş Roya ve Yazgı Tacı - Serhan Vural pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Serhan Vural
DOSYA BOYUTU 9,18
TARİH 2011-11-24
ISBN 6051273921
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Yeni Töre’nin birinci yasası,Hiçbir inanç, hiçbir tanrı hayatın kendisi kadar önemli değildir. Tek bir hayatın var ve bunu en iyi biçimde değerlendirmelisin. Çünkü hayat son bulduğunda geriye kalan toz ve topraktır.”Karanlık Çağ’ın Sonu…Tolya Ana’nın günlüklerinden...Ak Ana’nın, cadıların ve büyücülerin diyarıdır Anatolya…Tanrıların yeryüzünde yürüdüğü, kehanetlerin dilden dile dolaştığı, büyülü yaratıkların yaşadığı topraklardır.Anatolya ölümcül bir hastalığın pençesi altına düşmüştür. Alacakaranlık Kardeşliği isimli bir topluluk bu hastalığı iyileştirdiklerini söyleyerek kendilerine yandaş toplamaktadırlar, ancak gerçek arzuları görünenden daha karanlıktır.Yobaz bir tarikatın çatısı altında çocukluğundan beri hapis kalan güzeller güzeli Sahire Peri Hatun, kardeşinden aldığı mektupla Unutulmuş Diyar’a kaçar. Alacakaranlık burada da ağlarını örmeye başlamıştır. Diyarın koruyucusu Baş Kızıl Cadı Bilge Hatun ve onun oğlu Serkis ile tanışınca hayatı sonsuza kadar değişecektir.

...a'nın günlüklerinden... Ak Ana'nın, cadıların ve büyücülerin diyarıdır Anatolya ... Anatolya Efsaneleri Gümüş Roya ve Yazgı Tacı ... ... Tanrıların yeryüzünde yürüdüğü, kehanetlerin dilden dile dolaştığı, büyülü yaratıkların yaşadığı topraklardır. Çünkü hayat son bulduğunda geriye kalan toz ve topraktır. Karanlık Çağın Sonu Tolya Ananın günlüklerinden... Ak Ananın, cadıların ve büyücülerin diyarıdır Anatolya. "Yeni Töre'nin birinci yasası, Hiçbir inanç, hiçbir tanrı hayatın kendisi kadar ... Anatolya EfsaneleriGümüş Roya ve Yazgı Tacı ... . "Yeni Töre'nin birinci yasası, Hiçbir inanç, hiçbir tanrı hayatın kendisi kadar önemli değildir. Tek bir hayatın var ve bunu en iyi biçimde değerlendirmelisin. ...Tacı yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Gümüş Roya ve Yazgı Tacı kitabına Anatolya Efsaneleri - 1. kitap. Baskı tarihi: Kasım 2011. Anatolya Efsaneleri için şu an mevcudu olmayanlar. Anatolya Efsaneleri : Gümüş Roya ve Yazgı Tacı. İlgili Ürünler. %26 Stoktan Teslim 1.2.2012 Ön sipariş. Yeni Törenin birinci yasası, Hiçbir inanç, hiçbir tanrı hayatın kendisi kadar önemli değildir. Tek bir hayatın var ve bunu en iyi biçimde değerlendirmelisin. Türk Fantastik edebiyatının genç ve güçlü kalemi Serhan Vural, Anatolya anakarasında geçen, Türk mitolojisinden izler taşıyan soluk soluğa okunacak bir dizinin ilk romanıyla karşınızda: Yazgı Tacı. 11.28 TL. Çünkü hayat son bulduğunda geriye kalan toz ve topraktır.". Karanlık Çağ'ın Sonu… Tolya Ana'nın günlüklerinden... Ak Ana'nın, cadıların ve büyücülerin diyarıdır Anatolya…...