Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Liderliği Yeniden TasarlamakTasarım, Teknoloji, İş ve Yaşamda Başarı İçin e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Liderliği Yeniden TasarlamakTasarım, Teknoloji, İş ve Yaşamda Başarı İçin PDF EPUB


John Maeda

Liderliği Yeniden TasarlamakTasarım, Teknoloji, İş ve Yaşamda Başarı İçin - John Maeda pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR John Maeda
DOSYA BOYUTU 5,7
TARİH 2011-11-18
ISBN 6055755966
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

John Maeda 2008 yılında ünlü Rhode Island School of Design’ın rektörlüğüne getirilince, bir lider olmanın ne demek olduğunu hızla öğrenmek zorunda kaldı. Kendisini birden hiyerarşik bir kurumun başında buldu. Deneme yanılma yöntemini kullanarak kendini liderlik konusunda eğitti. İşte Maeda Liderliği Yeniden Tasarlamak kitabında bize bu süreci anlatıyor. Maeda gibi bir sanatçı, yaratıcı, teknoloji uzmanı ve tasarımcı, ciddi bir kurumun liderliğini nasıl üstlenebildi? Onun yaratıcı doğası nasıl bir lider kimliği ortaya çıkardı? İçindeki özgür sanatçı ruhuyla ondan ortaya koyması beklenen kurumsal lider kimliğini nasıl bağdaştırabildi? Maeda kendi liderlik macerasını ve dönüşümünü anlatırken, yeni nesil liderler için de yepyeni bir liderlik modeli sunuyor.

...üreci anlatıyor. Maeda gibi bir sanatçı, yaratıcı, teknoloji uzmanı ve tasarımcı, ciddi bir kurumun liderliğini nasıl üstlenebildi? İşte Maeda Liderliği Yeniden Tasarlamak kitabında bize bu süreci anlatıyor ... Tasarım, Teknoloji, İş ve Yaşamda Başarı İçin Liderliği Yeniden... ... . Maeda ile birlikte uzun zamandır tasarım, akademi ve iş dünyası arasında köprüler kurmak için beraber çalışıyor. Maeda ile birlikte uzun zamandır tasarım, akademi ve iş dünyası arasında köprüler kurmak için beraber çalışıyor. Tasarım, Teknoloji, İş ve Yaşamda Başarı İçin Liderliği Yeniden Tasarlamak John Maeda. İşte Maeda Liderliği Yeniden Tasarlamak kitabında bize bu süreci anlatıyor. Maeda ile birlikte uzun zamandır tasarım, ... Liderliği Yeniden Tasarlamak Tasarım, Teknoloji, İş Ve Yaşamda... ... . Tasarım, Teknoloji, İş ve Yaşamda Başarı İçin Liderliği Yeniden Tasarlamak John Maeda. İşte Maeda Liderliği Yeniden Tasarlamak kitabında bize bu süreci anlatıyor. Maeda ile birlikte uzun zamandır tasarım, akademi ve iş dünyası arasında köprüler kurmak için beraber çalışıyor. Maeda ile birlikte uzun zamandır tasarım, akademi ve iş dünyası arasında köprüler kurmak için beraber çalışıyor. basari-icin-liderligi-yeniden-tasarlamak. 12.60 TL. Tasarım, Teknoloji, İş ve Yaşamda Başarı İçin Liderliği Yeniden Tasarlamak-MediaCat Kitapları- Sitemizden bütün kitapları en uygun fiyat garantisi, hızlı teslimat... 15.30 TL. İşte Maeda Liderliği Yeniden Tasarlamak kitabında bize bu süreci anlatıyor. Maeda gibi bir sanatçı, yaratıcı, teknoloji uzmanı ve tasarımcı, ciddi bir kurumun liderliğini nasıl üstlenebildi? 13.50 TL. İşte Maeda Liderliği Yeniden Tasarlamak kitabında bize bu süreci anlatıyor. Maeda gibi bir sanatçı, yaratıcı, teknoloji uzmanı ve tasarımcı, ciddi bir kurumun liderliğini nasıl üstlenebildi? 12.24 TL. İşte Maeda Liderliği Yeniden Tasarlamak kitabında bize bu süreci anlatıyor. Maeda gibi bir sanatçı, yaratıcı, teknoloji uzmanı ve tasarımcı, ciddi bir kurumun liderliğini nasıl üstlenebildi? İşte Maeda Liderliği Yeniden Tasarlamak kitabında bize bu süreci anlatıyor. Maeda gibi bir sanatçı, yaratıcı, teknoloji uzmanı ve tasarımcı, ciddi bir kurumun liderliğini nasıl üstlenebildi?...