Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Arduino Başlangıç Seti (7 Kitap 6+1) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Arduino Başlangıç Seti (7 Kitap 6+1) PDF EPUB


Devrim Çamoğlu

Arduino Başlangıç Seti (7 Kitap 6+1) - Devrim Çamoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Devrim Çamoğlu
DOSYA BOYUTU 9,47
TARİH 2019-09-12
ISBN 6054898435
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Türkiye'nin ilk ve en çok içeriğe sahip Arduino yayıncısı Dikeyeksen'in çok emek harcadığı set. Arduino'nun popülaritesi ile beraber sayısı artan kitaplarımız, başka hiç bir Türkçe kaynakta bulamayacağınız kapsama, uygulamalara ve anlatıma sahip. Alanında uzman, kitap yazdığı alanda söz sahibi, mesleki tecrübeleri üst düzeyde yazarlardan çıkmış bu seti seviyesi ne olursa olsun tüm Arduino kullanıcılarına şiddetle tavsiye ediyoruz. Toplam 3828 sayfalık bu set ile birlikte kendi uygulamalarınızı tek başınıza yapabilecek seviyeye ulaşacaksınız. Devrim Çamoğlu’nun Arduino ve Raspberry Pi ile Temel Elektronik kitabı HEDİYE!!!

...amoğlu, Coşkun Taşdemir, Volkan Kanat ... Arduino Başlangıç Seti (7 Kitap 6+1) - Akın Akçaoğlu Fiyatı ... . Türkiye'nin ilk ve en çok içeriğe sahip Arduino yayıncısı Dikeyeksen'in çok emek harcadığı set. Daha uygun fiyatlı bir set almak isterseniz CH340 Arduino UNO R3 ile hazırlanmış Arduino Başlangıç Seti Rev3 (klon) ürünümüz mevcuttur. Proje Seti. Arduino Uno Rev 3 (CH340 Klon). Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü ... Arduino Başlangıç Seti (7 Kitap 6+1) - Devrim Çamoğlu ... . Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Arduino Başlangıç Seti (7 Kitap 6+1). Arduino Başlangıç Seti (7 Kitap 6+1). Volkan Kanat. HAVALE :209,39 TL %1 EFT İndirimi. Türkiye'nin ilk ve en çok içeriğe sahip Arduino yayıncısı Dikeyeksen'in çok emek harcadığı set. A...