Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Katie ve Nilüferler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Katie ve Nilüferler PDF EPUB


James Mayhew

Katie ve Nilüferler - James Mayhew pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR James Mayhew
DOSYA BOYUTU 5,93
TARİH 2019-04-19
ISBN 9750844720
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Katie ile ünlü ressamların tablolarını keşfetmeye hazır mısınız? Katie sanat galerisinde gezerken, ünlü ressamların tablolarının içine girip çıkmaya, resimlerin içindeki hayatlara dahil olmaya başlar. Katie bu sefer de müzedeki resim yarışmasına katılacak. Birinci olmayı çok istiyor. Yarışmayı kazanmasının tek yolu Monet gibi bir resim yapması! Ne kadar zor olabilir ki? Gelin, siz de Katie’yi bu macerada yalnız bırakmayın. Bir yandan Monet resimlerini keşfederken bir yandan Katie’nin resim yarışmasına nasıl hazırlandığına tanık olun.

...e ile ünlü ressamların tablolarını keşfetmeye hazır mısınız? Katie sanat galerisinde gezerken, ünlü ressamların tablolarının içine girip çıkmaya ... Katie ve Nilüferler - James Mayhew | kitapyurdu.com ... ... 9.60 TL. Katie ile ünlü ressamların tablolarını keşfetmeye hazır mısınız? Katie sanat galerisinde gezerken, ünlü ressamların tablolarının içine girip çıkmaya, resimlerin içindeki hayatlara dahil olmaya... James Mayhew. Katie ile ünlü ressamların tablolarını keşfetmeye hazır mısınız? Katie sanat galerisinde gezerken, ünlü ressamların tablolarının içine girip ç ... Katie ve Nilüferler Lit İndir ... . Katie ile ünlü ressamların tablolarını keşfetmeye hazır mısınız? Katie sanat galerisinde gezerken, ünlü ressamların tablolarının içine girip çıkmaya... Katie ve Nilüferler arıyorsan site si...