Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sevgi Masalı e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sevgi Masalı PDF EPUB


Samed Behrengi

Sevgi Masalı - Samed Behrengi pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Samed Behrengi
DOSYA BOYUTU 10,99
TARİH 2020-01-08
ISBN 6056991424
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sevgi Masalı, padişahın güzeller güzeli kızı ile onun hizmetinde çalışan Koç Ali’nin öyküsü. Kendisinden başka kimseyi beğenmeyen, kimseyle arkadaş olmak istemeyen bu bencil prensesin tek oyun arkadaşı Koç Ali’dir. Günün birinde Koç Ali’nin prensese söylediği bir şey güzel kızı öyle kızdırır ki Koç Ali’yi saraydan attırır. Ondan sonra iyice yalnız kalır huysuz prenses ve hiçbir şeyle avunamaz. Sonunda hastalanıp yatağa düşer. Babasının çağırdığı hekimler prensesin hastalığına çare bulamaz. Tek çare, Sevgi Masalı’dır.

... Onun emeğinden bizim payımıza düşense, o dönem İran'ın köylerinde anlatılan masalları bugün hâlâ okuyabilmek ... Sevgi Masalı Özet - Samed Behrengi ... .İşte Sevgi Masalı bu masallardan biri. etmeyi bilen Koç Ali'nin masalıdır Sevgi Masalı. Sevgi Masalı Samed Behrengi'nin okuduğum üçüncü çocuk kitabı oldu ve sanırım yüzlerce daha okusam doyamayacağım. Biri Sevgi diğeri de Ah Masalı. Samed Behrengi. "Padişahım kızınıza baktım. Hastalığının ilacı Sevgi Masalı'dır. Bu masalı anlatacak birini bulur, hastanın başucuna oturarak masalı anlat ... Sevgi Masalı - Samed Behrengi - Kitaplık Kedisi ... . Hastalığının ilacı Sevgi Masalı'dır. Bu masalı anlatacak birini bulur, hastanın başucuna oturarak masalı anlattırırsanız, kızınızı kurtarabilirsiniz. 6.38 TL. Fakat bir süre sonra gözlerine uyku girmez olur. Yaşlı, yabancı bir hekim, Prenses'i uykusuna kavuşturabileceğini söyler ve Sevgi Masalı burada başlar. Samed Behrengi yine sevgiyi, dostluğu, arkadaşlığı anlatıyor. Bu kitapta Samed Behrengi'nin iki masalı var: Sevgi Masalı ve Ah Masalı. 5.25 TL. Azeri asıllı İranlı büyük masalcı Samed Behrengi'nin sevgi, dostluk, paylaşım üzerine kurulu eşsiz masallarından biridir Sevgi Masalı... Sevgi Masalı, padişahın güzeller güzeli kızı ile sarayda çalışan Koç Al...