Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Beyin Tanrısal Bir Parçacık e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Beyin Tanrısal Bir Parçacık PDF EPUB


Can Hikmet Değirmenci

Beyin Tanrısal Bir Parçacık - Can Hikmet Değirmenci pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Can Hikmet Değirmenci
DOSYA BOYUTU 5,3
TARİH 2019-04-24
ISBN 9752429680
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hakkında çok az şey bildiğimiz, hangi organın; ne zaman, nerede, nasıl hareket etmesine izin veren; sevgiye âşık, duygularla beslenen, düşündüren, hayaller kurduran, hisseden; yaratıcı projeleriyle harikalar yaratan mucize,”beyin.” Tanrı’nın bize bir armağan gibi sunduğu tanrısal parçacık…Bu devasa kitapta: Beynimizin sahip olduğu eşsiz gücünü ve farkındalık bilincini kullanarak; sorunlara ve problemlere karşı yaratıcı çözümler üretmek, strateji geliştirmek, şifreleri çözmek, güzel ve etkili konuşmak gibi birçok algıda fark yaratabilirsiniz. Beynin farkındalık gücünü doğru ve verimli kullanarak isteyip de yapılmaması mümkün hiçbir şey yoktur. “Akıl, zekâ, ruh, sevgi ve başarı” beşlisini harekete geçirerek; yenilik, gelişim, değişim, yaratıcılık ve pozitif düşünce ile “iş hayatı, evlilik hayatı, günlük hayat”gibi yaşama dair sunulan tüm alanlarda muhteşem bağlantılar kurabilir, hayata daha pozitif, daha üretken ve daha farkında olan bir insan olarak bakabilir ve hedefinize istikrarlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.İşte, bu kitap; her sayfasında muhteşem bilgiler edinerek keyifle, sıkılmadan okuyabileceğiniz bir başyapıt. Başarılı, bilinçli, mutlu, farklı, yaratıcı ve etkileyici olmak nasıl mümkün göreceksiniz. Sadece beyninizi kullanmak ve farkındalık bilinci oluşturmak yeterli. “O hâlde beyni kullanmayı öğrenin ve harekete geçin.”

... Beynimizin sahip olduğu eşsiz gücünü ve farkındalık bilincini kullanarak; sorunlara ve problemlere karşı yaratıcı ... Beyin Tanrısal Bir Parçacık - Can Hikmet Değirmenci | kitapyurdu.com ... ... Beyin Tanrısal Bir Parçacık. %30. 25,00 TL. Tanrı'nın bize bir armağan gibi sunduğu tanrısal parçacık...Bu devasa kitapta: Beynimizin sahip olduğu eşsiz gücünü ve farkındalık bilincini kullanarak... Beyin Tanrısal Bir Parçacık. Yeni. Ücretsiz Kargo. izin veren; sevgiye âşık, duygularla beslenen, düşündüren, hayaller kurduran, hisseden; yaratıcı projeleriyle harikalar yaratan mucize,"beyin." Beyin Tanrısal Bir Parçacık. Share on WhatsApp. izin veren; sevgiye âşık, duygularla beslenen, düşündüren, hayal ... Beyin Tanrısal Bir Parçacık Satın Al | OdaKitap.com ... ." Beyin Tanrısal Bir Parçacık. Share on WhatsApp. izin veren; sevgiye âşık, duygularla beslenen, düşündüren, hayaller kurduran, hisseden; yaratıcı projeleriyle harikalar yaratan mucize,"beyin." Tanrı'nın bize bir armağan gibi sunduğu tanrısal parçacık… Bu devasa kitapta: Beynimizin sahip olduğu eşsiz gücünü ve farkındalık bilincini kullanarak; sorunlara ve problemlere karşı yaratıcı......