Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kaosun Kalbi / Mavi Ejder Serisi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kaosun Kalbi / Mavi Ejder Serisi PDF EPUB


Koray Sarıdoğan

Kaosun Kalbi / Mavi Ejder Serisi - Koray Sarıdoğan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Koray Sarıdoğan
DOSYA BOYUTU 12,25
TARİH 2020-03-11
ISBN 9752468863
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bir sebep göstermeden öylece çekip giden annesi ve onun ardına düşen babasının yokluğunda yalnızlığına sığınan bir genç: Tibet...Tibet'te büyüyen yalnızlığın açtığı boşluğu büyük bir misyonla doldurmaya hazırlanan karanlık bir güç...Bizim ikinci bir sığınağımız var diyen, Nazilerin yaratıcısı ve Osmanlı vatandaşı Baron Sebottendorf'un zamanı aşıp bugüne ulaşan planları...Bir şaman kehanetinde bahsedilen ve ortaya çıkması an meselesi olan Mavi Ejder...Kaosun Kalbi İstanbul'da, tam da Yerebatan Sarnıcı'ndaki iki Medusa kafasının arasında başlıyor her şey! Yeniden...Ricalü'l Gayb'ın gizlediği kadim kapı tekrar açıldığında bir süper kahraman olduğunu henüz bilmeyen ama farkında olmadan her şeyiyle buna hazırlanan Tibet kolları sıvıyor.Hayatıyla ilgili gerçekleri öğrenmek dışında kahramanlıkla ilgili hiçbir planı olmasa da alemlerin birbirine açıldığı o kapıda büyük bir savaş onu çağırıyor!Okurunu nefes nefese bırakan aksiyonuyla Kaosun Kalbi, son sayfaya kadar elinizden düşmeyecek! 

...an mavi ejder... Kaosun kalbi istanbul'da, tam da yerebatan sarnıcı'ndaki iki medusa kafasının arasında başlıyor her şey! Bir şaman kehanetinde bahsedilen ve ortaya çıkması an meselesi olan Mavi Ejder ... Kaosun Kalbi - Mavi Ejder Serisi | bkmkitap.com ... ... Kaosun Kalbi İstanbul'da, tam da Yerebatan Sarnıcı'ndaki iki Medusa kafasının arasında başlıyor her şey! Bir şaman kehanetinde bahsedilen ve ortaya çıkması an meselesi olan Mavi Ejder... Kaosun Kalbi İstanbul'da, tam da Yerebatan Sarnıcı'ndaki iki Medusa kafasının arasında başlıyor her şey! Bir şaman kehanetinde bahsedilen ve ortaya çıkması an meselesi olan Mavi Ejder... Kaosun K ... Kaosun Kalbi Mavi Ejder Serisi ... ... Kaosun Kalbi İstanbul'da, tam da Yerebatan Sarnıcı'ndaki iki Medusa kafasının arasında başlıyor her şey! Bir şaman kehanetinde bahsedilen ve ortaya çıkması an meselesi olan Mavi Ejder... Kaosun Kalbi İstanbul'da, tam da Yerebatan Sarnıcı'ndaki iki Medusa kafasının arasında başlıyor her şey!...