Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Masallar 11 / Savaş, Barış ve Kalanlar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Masallar 11 / Savaş, Barış ve Kalanlar PDF EPUB


Bill Willingham

Masallar 11 / Savaş, Barış ve Kalanlar - Bill Willingham pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bill Willingham
DOSYA BOYUTU 11,34
TARİH 2019-11-12
ISBN 6059209977
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İnsan dünyasında yaşayan hür kahramanlarla anavatanları işgal eden imparatorluk arasındaki savaş başlamak üzere ve çizgi roman kahramanları çoktan büyük ölçüde ilerleme kaydetmeyi başardılar. Durdurulamaz tahta askerleri etkisiz hale getirilen Düşman, yüksek teknolojiyi zırh delici mermi ve lazer güdümlü bomba olarak tatmak üzere. Fakat yüzlerce dünyanın hükümdarı kolay kolay pes edecek gibi görünmüyor –ve elinin altında masalkent sakinlerini bekleyen birkaç sürprizi daha var.Mark Buckingham, Steve Leialoha, Niko Henrichon ve Andrev Pepoy’ın çizimlerini içeren, yazar Bill Willingham’ın ödüllü VertIgo serisi MASALLAR İYİ PRENS’in 70-75. Sayılarını kapsamaktadır.

...e... Tavsiye edilen ürünler. Masallar Cilt 11 - Savaş Barış ve Kalanlar BDGHLPY3(Kopya) Arkabahçe ... Masallar 11 - Savaş, Barış ve Kalanlar - Bill... | Kitapkolik.com ... . https://www.gerekliseyler.com.tr/urun/masallar-cilt-11-savas-baris-ve-kalanlar. 32.90 TL. Masallar Cilt 11 - Savaş Barış ve Kalanlar - ACR-3867 - Türkçe Çizgi Roman. 35.25 TL. İnsan dünyasında yaşayan hür kahramanlarla anavatanları işgal eden imparatorluk arasındaki savaş başlamak üzere ve çizgi roman kahramanları çoktan büyük ölçüde ilerleme kaydetmeyi... İnsan dünyasında yaşayan hür kahramanlarla anavatanları işgal eden imparatorluk arasındaki ... Masallar 11 / Savaş, Barış ve Kalanlar - Bill Willingham ... ... İnsan dünyasında yaşayan hür kahramanlarla anavatanları işgal eden imparatorluk arasındaki savaş başlamak üzere ve çizgi roman kahramanları çoktan büyük ölçüde ilerleme kaydetmeyi başardılar. Siteye Git ❯. 2 saat önce. Masallar 11 - Savaş, Barış ve Kalanlar. Satıcı: Kitap Store. Masallar 11/Savaş, Barış ve Kalanlar/Bill Willingham/Arkabahçe Yayıncılık. Satıcı: kitap_store. Çizgi Roman kategorisinde yer alırken Masallar 11 / Savaş, Barış ve Kalanlar epub indirmek için de aynı butonları kullanabilirsiniz. 2017-05-30 yılı ilgili kitabın basım yılıdır ve 1. Baskı 'dır. 35.25 TL. Masallar 11 - Sav...