Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma İslam’da Kız Çocuklarının Eğitimi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

İslam’da Kız Çocuklarının Eğitimi PDF EPUB


Necmeddin Salihoğlu

İslam’da Kız Çocuklarının Eğitimi - Necmeddin Salihoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Necmeddin Salihoğlu
DOSYA BOYUTU 9,82
TARİH 2020-02-18
ISBN 6057577757
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

İslami ailede kızların eğitimine ilişkin bu çalışma önsöz, yedi bölüm ve günlük hayatıma dair dualar adlı müstakil fasılladardan oluşmaktadır.

...d Şentüt. İslami ailede kızların eğitimine ilişkin bu çalışma önsöz, yedi bölüm ve günlük hayatımıza dair dualar adlı müstakil fasıldan oluşmaktadır ... İslam'da Kız Çocuklarının Eğitimi | bkmkitap.com ... . ...eğitim seminerleri Hüseyin Şirin'in sunduğu "Peygamber Örnekliğinde İslam'da Çocuk Eğitimi" adlı seminer ile devam etti. Kız çocuklarının oyunu ise oğlan çocuklarının oyunlarından farklıdır. 27.50 TL. İlk bölümün konuları; eğitim, İslam toplumu ve eğitimde ailenin rolüdür. İkinci bölüm ise kızlarımızın örnek alarak yetişmelerini arzuladığımız müslüman kadının özelliklerini ele alıyor. İslam'da çocuk eğitimi. Çocuk, a ... İslam'da Çocuk Eğitimi ... . İkinci bölüm ise kızlarımızın örnek alarak yetişmelerini arzuladığımız müslüman kadının özelliklerini ele alıyor. İslam'da çocuk eğitimi. Çocuk, ana baba elinde bir emanettir. --->: İslam'da Çocuk EĞİtİmİ. Allah razı olsun. çok önemli bir konuya d...