Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma MbappeMucize Çocuk e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

MbappeMucize Çocuk PDF EPUB


Uğur Önver

MbappeMucize Çocuk - Uğur Önver pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Uğur Önver
DOSYA BOYUTU 7,16
TARİH 2019-10-03
ISBN 6056968006
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap yoksul bir mahallede yetişen, olağanüstü yetenekli bir çocuğun, Mbappé’nin futbolda zirveye ulaşan yaşam öyküsünü anlatıyor. Bugün yılda yirmi milyon Euro kazanan, Paris’in göbeğinde muhteşem bir evde yaşayan, Instagram’da 40 milyon takipçisi olan, henüz 21 yaşındaki Mbappé’nin hayatı gerçek bir başarı öyküsüdür. Daha ilkokula bile başlamadan futbol dışında hiçbir şeyle ilgilenmeyen, top ayağına değdiğinde bütün dünyayı unutan, arka arkaya 4-5 futbol maçını yorulmadan izleyen bir çocuk için farklı bir gelecek söz konusu olamazdı kuşkusuz. Daha 15 yaşındayken dünyanın en önemli futbol kulüplerinden teklifler alan, Chelsea, Liverpool, Arsenal, Real Madrid, Bayern Münih ve PSG’nin kadrolarına katmak için peşinden koştukları Mbappé, günümüzde “Mucize Çocuk” diye anılıyor. 2017 yılında180 milyon Euro’ya PSG’ye transfer olan bu müthiş yetenekli futbolcunun büyüsü daha uzun yıllar sürecek gibi görünüyor.

...nver tarafından kaleme alınan Mbappe & Mucize Çocuk pdf oku isimli 200 sayfadan oluşan kitap; SİA KİTAP yayınevinin 3/10/2019 Perşembe tarihinde ve 1 ... Mbappe Mucize Çocuk ... . Baskı sayısı ile kitapcılardaki... Mbappe mucize çocuk Dünya yıldızı Mbappe, Galatasaray taraftarı için bakın ne dedi? - Mucize Doktor 5. Bölüm Mucize Çocuk Berat'ın dramı Ali ameliyatı tek başına mı yapacak? Her anını top peşinde geçiren, futbol antrenörü olan babasıyla sahalarda gezinen bir çocuk. Neredeyse doğduğu andan itibaren futbolla iç içe olan Mbappé, günün birinde kendisinden "Mucize Çocuk"... 3:41Dünya yıldızı Mbappe, Galatasaray ... Sahaların Mucize Çocuğu Mbappe ... . Neredeyse doğduğu andan itibaren futbolla iç içe olan Mbappé, günün birinde kendisinden "Mucize Çocuk"... 3:41Dünya yıldızı Mbappe, Galatasaray taraftarı için bakın ne dedi? Hayattaki en büyük tutkusu futbol olan bir çocuk düşünün. Neredeyse doğduğu andan itibaren futbolla iç içe olan Mbappé, günün birinde kendisinden ?Mucize Çocuk? olarak bahsedileceğini... Mbappe Mucize Çocuk 105369. İlk Yorumu Sen Yap! Ürünü değerlendirmek için lütfen Giriş Yap. Mbappe mucize çocuk. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. Mbappe Mucize Çocuk, Sia. Bu ürünün fiyat bilgisi, resim, ürün açıklamalarında ve diğer konularda yetersiz gördüğünüz noktaları öneri formunu kullanarak tarafımıza iletebilirsiniz. ...takipçisi olan, henüz 21 yaşındaki Mbappe'nin hayatı gerçek bir başarı öyküsüdür. ve PSG'nin kadrolarına katmak için peşinden koştukları Mbappe, günümüzde "Mucize Çocuk" diye anılıyor. Mbappe & Mucize Çocuk Bu kitap yoksul bir mahallede yetişen, olağanüstü yetenekli bir ...