Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Kum Tepsisi TerapisiTeori ve uygulama Rehberi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Kum Tepsisi TerapisiTeori ve uygulama Rehberi PDF EPUB


Linda E. Homeyer

Kum Tepsisi TerapisiTeori ve uygulama Rehberi - Linda E. Homeyer pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Linda E. Homeyer
DOSYA BOYUTU 4,51
TARİH
ISBN 6056747779
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kum Tepsisi Terapisi, benzersiz ve olağanüstü bir şekilde son derece esnek ve uyarlanabilir olan dışavurumcu ve yansıtıcı bir terapidir. Bir çok psikoterapi yaklaşımına teknik ve kuramsal olarak entegre edilebilir. Yönlendirici olabilir veya olmayabilir, tamamen sözel olmayan şekilde veya sözel olarak desteklenmiş olabilir ve geniş bir danışmanlık yaklaşımları yelpazesinden gelen teknikleri içerebilir. Bu durum Kum Tepsisi Terapisini gerçek bir kuramlar arası müdahale haline getiriyor.Beynin hikayeler sevdiğini biliyoruz. Lowenfeld ve Kalff gibi bir çoğumuz da, beynin bu eğilimi sayesinde sözsüz kum tepsisinin, zekâyı sözel forma kavuşturan ve ruhsal zekâya erişen gerçekçi bir yöntem olduğuna inanıyoruz. Bu kaynak kılavuz sayesinde, bu sözsüz sürecin gücünü bilimsel terimlerle daha kolay bir şekilde açıklayabilir ve uygulayıcılar için kum tepsisi terapisine başlangıç için benzersiz bir katkı sunabiliriz.Bu kaynak kılavuz; Kum Tepsisi Terapisi’nin zengin içeriğine ulaşmak, okuyucu ve uygulayıcıya kum tepsisindeki oyunun etki bırakan gücünü derinlemesine görmek için fırsat verir. Her bölümde; yazarların çok yönlü becerileri, geniş bilgileri ve odaklandıkları birden fazla nokta aracılığıyla Kum Tepsisi Terapisinin özü doğal bir olgu olarak ele alınmış. Kitabın bu özellikleri, uygulayıcılara ilham verirken aynı zamanda profesyonel kimliklerinin derinleşmesine ve örnek kum tepsisi uygulamaları aracılığıyla daha güvenli birer oyuncu olmalarını sağlayarak onlara iyileştirme gücü sunar.Bu kaynak kılavuz, okuyucuya teorik ve felsefi bir alt yapı kazandırmanın yanı sıra, mesleki yeterlilik için de sağlam bir klinik rehber olma özelliğine sahiptir. Bu kitapta belli ölçülere sahip tepsinin içinde oluşturulan oyun temaları ve yaratıcı tasarımlarla ilgili -profesyoneller için- teorik ve uygulama becerilerine yer verilmiştir.

...kuyucu ve uygulayıcıya kum tepsisindeki oyunun etki bırakan gücünü derinlemesine görmek için fırsat verir ... Kum Tepsisi Terapisi - Teori ve Uygulama Rehberi ... . Bu durum Kum Tepsisi Terapisini gerçek bir kuramlar arası müdahale haline getiriyor. oyun temaları ve yaratıcı tasarımlarla ilgili -profesyoneller için- teorik ve uygulama becerilerine yer verilmiştir. 54 TL. Bu kaynak kılavuz; Kum Tepsisi Terapisi'nin zengin içeriğine ulaşmak, okuyucu ve uygulayıcıya kum tepsisindeki oyunun etki bırakan gücünü derinlemesine görmek için fırsat verir. Bu durum Kum Tepsisi Terapisini gerçek bir kuramlar arası müdahale haline getiriyor. oyun temaları ve yarat ... Kum Tepsisi Terapisi Teori ve Uygulama Rehberi ... . Bu durum Kum Tepsisi Terapisini gerçek bir kuramlar arası müdahale haline getiriyor. oyun temaları ve yaratıcı tasarımlarla ilgili -profesyoneller için- teorik ve uygulama becerilerine yer verilmiştir. Kum Tepsisi Terapisi. Teori ve uygulama Rehberi. Kum Tepsisi Terapisi, benzersiz ve olağanüstü bir şekilde son derece esnek ve uyarlanabilir olan dışavurumcu ve yansıtıcı bir terapidir. Linda E. Homeyer, Daniel S. Sweeney. Kum Tepsisi Terapisi, benzersiz ve olağanüstü bir şekilde son derece esnek ve uyarlanabilir olan dışavurumcu ve yansıtıcı bir terapidir. Çevirmen. : Hale A. Kahyaoğlu. Kum Tepsisi Terapisi; Teori ve uygulama Rehberi. Bu durum Kum Tepsisi Terapisini gerçek bir kuramlar arası müdahale haline getiriyor. Linda E. Homeyer-Daniel S. Sweeney Kum Tepsisi Terapisi-Teori ve Uygulama Rehberi Apamer Psikoloji Yayınları 9786056747779. Bu kaynak kılavuz; Kum Tepsisi Terapisi'nin zengin içeriğine ulaşmak, okuyucu ve uygulayıcıya kum tepsisindeki oyunun etki bırakan gücünü derinlemesine görmek için fırsat verir. 51 TL. Bu kaynak kılavuz; Kum Tepsisi Terapisi'nin zengin içeriğine ulaşmak, okuyucu ve uygulayıcıya kum tepsisindeki oyunun etki bırakan gücünü derinlemesine görmek için fırsat verir. Katılımcılara tedavi planı geliştirmeye yönelik yol gösterirken, kum tepsisi terapi protokolleri tartışılacaktır. Ayrıca, terapistlerin devam eden klinik çalışmaları, danışmanlık / kişilik teorisi ve... Bu kaynak kılavuz; Kum Tepsisi Terapisi'nin zengin içeriğine ulaşmak, okuyucu ve uygulayıcıya kum tepsisindeki oyunun etki bırakan gücünü derinlemesine görmek için fırsat verir. Çevirmen. : Hale A. Kahyaoğlu. Kum Tepsisi Terapisi; Teori ve uygulama Rehberi. Bu durum Kum Tepsisi Terapisini gerçek bir kuramlar arası müdahale haline getiriyor. 54 TL. Bu kaynak kılavuz; Kum Tepsisi Terapisi'nin zengin içeriğine ulaşmak, okuyucu ve uygulayıcıya kum tepsisindeki oyunun etki bırakan gücünü derinlemesine görmek için fırsat verir. Bu durum Kum Tepsisi Terapisini gerçek bir kuramlar arası müdahale haline getiriyor. oyun temaları ve yaratıcı tasarımlarla ilgili -profesyoneller için- teorik ve uygulama becerilerine yer verilmiştir. Kum Tepsisi Terapisi Teori ve uyg...