Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Açık Yeşil 2İklim Krizi, Politika ve Aktivizm e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Açık Yeşil 2İklim Krizi, Politika ve Aktivizm PDF EPUB


Ömer Madra

Açık Yeşil 2İklim Krizi, Politika ve Aktivizm - Ömer Madra pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ömer Madra
DOSYA BOYUTU 6,42
TARİH 2020-01-08
ISBN 9750741685
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Kış Gelmeyecek. Ateş Çağına Hazırlanalım!”Türkiye ve dünya çapında ekoloji mücadelesinin seyrini kayıt altına alan Açık Yeşil’in ikinci kitabında, dünyanın dört bir yanında, tüm kıtalarda cereyan eden ve neredeyse 7,6 milyon insanı sokaklara döken, yeryüzünün belki de en büyük kitlesel hareketlerinden birine tanıklık ediyoruz. Açık Yeşil’de iklim bilimine ilişkin yayımlanmış en güncel raporların yanı sıra, önde gelen ekolojistlerle ve iklim aktivistleriyle mülakatlar yer alıyor.Açık Yeşil’in bu ikinci kitabı, kuşaklar arası adaletsizliğin ve gezegen üzerindeki yıkıcı hâkimiyetimizin son bulması için çarpıcı bir uyarı niteliğinde.

...tsizliğin ve gezegen üzerindeki yıkıcı POLİTİKA VE AKTİVİZM 7 Ocak 2020 4 Paylaş WhatsApp Facebook Twitter Pinterest Linkedin Açık Yeşil'in bu ... Açık Yeşil 2 İklim Krizi, Politika ve Aktivizm ... ... Açık Yeşil'de iklim bilimine ilişkin yayımlanmış en güncel raporların yanı sıra, önde gelen ekolojistlerle ve iklim aktivistleriyle mülakatlar yer alıyor. Ömer Madra ve Ümit Şahin'in yayına hazırladığı "Açık Yeşil 2: İklim Krizi, Politika ve Aktivizim" adlı kitap, kuşaklar arası adaletsizliğin ve gezegen üzerindeki yıkıcı hâkimiyetimizin son bulması için... 14.25 TL. Adını Borges'in bir cümlesinden alan Ne Mutlu Mutlulara, artık hükmedemedikleri gündelik hayatın girdabına kapılmış on sekiz karak ... Açık Yeşil 2 - İklim Krizi, Politika ve Aktivizm Ömer... - GittiGidiyor ... ... 14.25 TL. Adını Borges'in bir cümlesinden alan Ne Mutlu Mutlulara, artık hükmedemedikleri gündelik hayatın girdabına kapılmış on sekiz karakterin art arda söz aldığı çağdaş bir insanlık komedisi. Share on WhatsApp. İklim Krizi Politika ve Aktivizm. Açık Yeşil'de iklim bilimine ilişkin yayımlanmış en güncel raporların yanı sıra, önde gelen ekolojistlerle ve iklim aktivistleriyle mülakatlar... Ürün Adı. Açık Yeşil 2 & İklim Krizi, Politika ve Aktivizm. Yazar. Ömer Madra...