Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Her Şey Geçer e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Her Şey Geçer PDF EPUB


Elif Türkölmez

Her Şey Geçer - Elif Türkölmez pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Elif Türkölmez
DOSYA BOYUTU 3,67
TARİH 2019-09-06
ISBN 9753484350
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Çiçeklere bakıyoruz, kuşları izliyoruz, kozalak, kuru dal parçaları ve erik topluyoruz, ayakkabılarımızı çıkarıyoruz ayağımızdan, deniz kenarında yürüyoruz, bazen gözlerimiz doluyor, bazen gülümsüyoruz, sonra zıplayan yunusları görebilmek için ufka dalıyoruz, bazen uyku bastırıyor, esniyoruz, bazen de aklımıza çok eski bir anı geliyor, her şey nasıl da değişiyor diye düşünüyoruz. Dünya böyle. Her şey değişiyor. Her şey geliyor ve geçiyor. Dalgalar gibi. Rüzgâr gibi. Bulutlar gibi. An gibi. Hayat gibi.”Hep bir şeylere ya da bir yerlere yetişme telaşıyla geçip gidiyor hayatlarımız. Çağımızın bir hastalığına dönüşmüş durumda “yetişme telaşı”. Anne, Kız Harikasın’da nefis öyküler anlatan Elif Türkölmez, Her Şey Geçer’le tüm bu koşuşturmalarımıza, telaşlarımıza bir “Dur!” diyor. İncelikleri görmek isteyenler için bir başucu kitabı.

...çık pencere, kalaylı bir tencere. Ay. -İki camlı pencere, bakıp durur her yere ... Her Şey Geçer - Ekşi Sözlük ... . ...aynı kifayetsizlikle. yanisi derdidipsizim, sen sana yetemediğinde de her şey geçer. bazen yanından geçer, bazen başından geçer, bazen üstünden ezer geçer, bazen de sana geçer. ve. Yaşamın bir cilvesi. Aşıklar hep acı çeker. Bir gün gelir oda geçer. Sevdalar sanma ki biter. Her Şey Geçer - Ayça Varlıer. Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmak ... Murat Yılmazyıldırım - Herşey Geçer Hayat Kalır - YouTube ... . Bu video yerleştirme metodu kullanılarak içerik sahibinin izniyle paylaşılmaktadır. Herşey geçer. Göğsünün üstüne oturmuş sanki dünya... Öyle ağır ki eziliyorsun altında. Elif Türkölmez. *Çiçeklere bakıyoruz, kuşları izliyoruz, kozalak, kuru dal parçaları ve erik topluyoruz, ayakkabılarımızı çıkarıyoruz ayağımızdan, deniz kenarında yürüyoruz, bazen gözlerimiz doluyor... Yüzünü gösterir göztermez,güneş bir bıçak saplar bağrıma kanatır,acımasızca... büyük savaş başlar aramızda her gün bir darbe alır, yaramı saramam uzaklarda... Her Mevsim YazımZeynep Bastık. En BüyüğüAnıl Piyancı. Yıldız TozuOzbi. mp3indirdur.mobi Burak Kut Komple Her Şey Gelir Her Şey Geçer. Her Şey Geçer. 6 Nisan 2019. by duru kurugül. kalkışındaki siren sesi,kaldırımdaki öğrencinin okula yetişme telaş...