Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Temirkut 2 (Ciltli)Oğuz Kağan'ın Yolu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Temirkut 2 (Ciltli)Oğuz Kağan'ın Yolu PDF EPUB


Hasan Erimez

Temirkut 2 (Ciltli)Oğuz Kağan'ın Yolu - Hasan Erimez pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Hasan Erimez
DOSYA BOYUTU 6,39
TARİH 2019-11-13
ISBN 6051558493
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

“Gök çadırımız, güneş bayrağımız” yeminiyle bütün cihana hükmeden Oğuz Kağan, artık hükümranlığını altı oğluna bırakmak istemektedir. Fakat onların da cihangirliğe layık olduklarını ispatlamaları için, başarmaları gereken zor bir vazife vardır: Kutlu alametler olan altın yay ve gümüş okları bulmak.Altı oğlun kutlu alametleri bulmak için yola çıkması, Oğuz Kağan’ın “Bir Tanrı’nın töresi” adına kurduğu cihan hâkimiyetini de felaketin eşiğine getirir. Ve Temirkut, Türk’ün dara düştüğü bu zor zamanda yeniden ortaya çıkar.Temirkut için altı oğlu ve kutlu alametleri bulma uğrunda Tanrı Dağı’ndan “karanlık ülke” Kara Hulun’a kadar uzayan çetin yolculuk başlar. Bu yolculukta karanlık ülkenin kanla korunan denizleri, Ateştutmaz Dağları, Karayerleri ve Karanlık Kaleleri onu beklemektedir. Ya bu ölümcül diyardan altı oğlu ve kutlu alametleri kurtaracak ya da Türkler için yok oluşa giden felaket başlayacaktır.Demir ruhlu at ve gök pusat, kıyamete kalan kurdun ruhuyla beraber bu kez karanlık ülkeye giriyor. Temirkut için Türkleri felaketin eşiğinden kurtaracak bir zorlu vazife daha başlıyor.

... kutlu alametleri bulmak için yola çıkması, Oğuz Kağan'ın "Bir Tanrı'nın töresi" adına kurduğu cihan hâkimiyetini de felaketin eşiğine getirir ... Temirkut 2 (Ciltli) Oğuz Kağan'ın Yolu ... . 14.60 TL. Altı oğlun kutlu alametleri bulmak için yola çıkması, Oğuz Kağan'ın "Bir Tanrı'nın töresi" adına kurduğu cihan hâkimiyetini de felaketin eşiğine getirir. 16 TL. Altı oğlun kutlu alametleri bulmak için yola çıkması, Oğuz Kağan'ın "Bir Tanrı'nın töresi" adına kurduğu cihan hâkimiyetini de felaketin eşiğine getirir. 115 sayfa. Kağıt Kalitesi: 2. Hamur. Dil: Türkçe. Cilt Tipi: Ciltli. Basım Yılı: 2019. Baskı Sayısı Temirkut 2-Oğuz Kağan'ın Yolu. Satıcı: k ... Temirkut 2 (Ciltli) Oğuz Kağan'ın Yolu ... . 115 sayfa. Kağıt Kalitesi: 2. Hamur. Dil: Türkçe. Cilt Tipi: Ciltli. Basım Yılı: 2019. Baskı Sayısı Temirkut 2-Oğuz Kağan'ın Yolu. Satıcı: kitapzen. 21,20 TL. Ücretsiz Kargo. Siteye Git ❯. 8.40 €. Altı oğlun kutlu alametleri bulmak için yola çıkması, Oğuz Kağan'ın "Bir Tanrı'nın töresi" adına kurduğu cihan hâkimiyetini de felaketin eşiğine getirir. Çocuk ve Gençlik Kitapları. Hikayeler. Temirkut 2 - Oğuz Kağan'ın Yolu (Ciltli). Temirkut için Türkleri felaketin eşiğinden kurtaracak bir zorlu vazife daha başlıyor. Tanıtım Metni. Yazarın Diğer Kitapları. %30. Temirkut 5 Attilanın Buyruğu. Hasan Erimez. Ötüken Neşriyat. %30. Temirkut 3 Mete Han ve Kut Kılıcı. Hasan Erimez. Ötüken Neşriyat. : Ciltli. Temirkut 2 Oğuz Kağan'ın Yolu. Ötüken Neşriyat. 14.00. "Gök çadırımız, güneş bayrağımız" yeminiyle bütün cihana hükmeden Oğuz Kağan, artık hükümranlığını altı oğluna bırakmak istemektedir. Ciltli. Kağıt. 2.Hamur. Boyut. 127 X 203. Altı oğlun kutlu alametleri bulmak için yola çıkması, Oğuz Kağan'ın Bir Tanrı'nın töresi adına kurduğu cihan hâkimiyetini de felaketin eşiğine getirir. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Temirkut 2 - Oğuz Kağanın Yolu (Ciltli)/Hasan Erimez. Mağaza: kitapzen. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. 12,7x20,3. Temirkut 2 - Oğuz Kağan'ın Yolu. "Gök çadırımız, güneş bayrağımız" yeminiyle bütün cihana hükmeden Oğuz Kağan, artık hükümranlığını altı oğluna bırakmak istemektedir. 12.40 TL. Altı oğlun kutlu alametleri bulmak için yola çıkması, Oğuz Kağan'ın "Bir Tanrı'nın töresi" adına kurduğu cihan hâkimiyetini de felaketin eşiğine getirir. Temirkut 2 - Oğuz Kağan'ın Yolu - 527156 - Roman-Öykü - "Gök çadırımız, güneş bayrağımız" yeminiyle bütün cih...