Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bizim Okul Bi' Acayip 16 / Cümbüş Var! e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bizim Okul Bi' Acayip 16 / Cümbüş Var! PDF EPUB


Dan Gutman

Bizim Okul Bi' Acayip 16 / Cümbüş Var! - Dan Gutman pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dan Gutman
DOSYA BOYUTU 12,75
TARİH 2019-12-17
ISBN 6051736655
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu okulda acayiplikler biter mi sandınız? İmdat! A.J. ve arkadaşları artık teneffüslerde de ders işliyorlar. Yeni öğretmenleri Bayan Lizzy tam bir çılgın. Çocuklara neler yaptırdığını bir milyon yıl düşünseniz tahmin edemezsiniz. Neyse ki okulda düzenlenen Çılgın Hafta sayesinde öğrenciler biraz olsun eğleniyorlar. Bir de simsiyah giyinen, tuhaf tuhaf yemekler seven yeni stajyer öğretmenleri Bayan Mary var. Onun vampir olduğunu düşünen A.J. ve arkadaşlarını yine eğlenceli, komik ve acayip günler bekliyor.

...arkadaşları artık teneffüslerde de ders işliyorlar ... Bizim Okul Bi' Acayip 16 Cümbüş Var! - Dan Gutman Fiyatı ... . Yeni öğretmenleri Bayan Lizzy tam bir çılgın. Bizim Okul Bi' Acayip 16-Cümbüş Var! Dan Gutman Bu okulda acayiplikler biter mi sandınız? İmdat! Dan Gutman. Bu okulda acayiplikler biter mi sandınız? İmdat! A.J. ve arkadaşları artık teneffüslerde de ders işliyorlar. Yeni öğretmenleri Bayan Lizzy tam bir çılgın. Bizden haberdar olmak ister misiniz ? Kampanya ve yeni ürünlerimizi keşfedin! Çocuk ve Gençlik Kitapları. Hikayeler. Bizim Okul Bi' Acayip 16-Cümbüş Var! Bi ... Bizim Okul Bi' Acayip 16: Cümbüş Var ! - Dan Gutman - Vuhhuu.com ... . Hikayeler. Bizim Okul Bi' Acayip 16-Cümbüş Var! Bir de simsiyah giyinen, tuhaf tuhaf yemekler seven yeni stajyer öğretmenleri Bayan Mary var. Bizim Okul Bi' Acayip 16-Cümbüş Var! Dan Gutman Bu okulda acayiplikler biter mi sandınız? Bir de simsiyah giyinen, tuhaf tuhaf yemekler seven yeni stajyer öğretmenleri Bayan Mary var. Alış-Veriş Listeme Ekle. Bizim Okul Bi' Acayip 16 / Cümbüş Var! Onun vampir olduğunu düşünen A.J. ve arkadaşlarını yine eğlenceli komik ve acayip günler bekliyor. BİZİM OKUL Bİ' ACAYİP! BİR SÜRPRİZİM VAR! Acayip şeyler oluyor! Bilgisayar öğretmeni Bayan Yonkers dünyanın en garip öğretmeni! Dan Gutman. Bu okulda acayiplikler biter mi sandınız? İmdat! A.J. ve arkadaşları artık teneffüslerde de ders işliyorlar. Yeni öğretmenleri Bayan Lizzy tam bir çılgın....