Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Gol 9: Efsane Geri Dönüş e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Gol 9: Efsane Geri Dönüş PDF EPUB


Luigi Garlando

Gol 9: Efsane Geri Dönüş - Luigi Garlando pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Luigi Garlando
DOSYA BOYUTU 5,95
TARİH 2019-06-14
ISBN 6051735849
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Sekiz çocuğun maceraları, hayalleri ve en büyük tutkuları: Futbol! Şampiyonanın ikinci turu başladı ve Soğancıklar hiç olmadıkları kadar güçlü: Tommi takıma geri döndü, sorunlu Loris ise tekrar Mavi Akademi’de. Ama bir şeyler ters gidiyor... Tommi herkesle tartışıyor, Aşçıbaşı tuhaf bir göğüs ağrısı çekiyor ve Soğancıklar bütün bir çiçek gibi değil, birbirlerinden ayrı taçyapraklar gibi görünüyorlar! Tüm bunlara rağmen finale çıkabilecekler mi?

...ar Mavi Akademi'de. Ama bir şeyler ters gidiyor ... Gol 9 - Efsane Geri Dönüş Epsilon Yayınları ... ... Luigi Garlando. Sekiz çocuğun maceraları, hayalleri ve en büyük tutkuları: Futbol! Şampiyonanın ikinci turu başladı ve Soğancıklar hiç olmadıkları kadar güçlü: Tommi takıma geri döndü... Ürün Adı: Gol 9 Efsane Geri Dönüş Ürün Kodu: 9786051735849 Basım Yılı: 2019.00000000 Kapak Türü: Ciltli Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı Çevirmen: Luigi Garlando. Şampiyonlar Ligi Tarihinin Efsane Geri Dönü ... Gol 9 Efsane Geri Dönüş Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor ... . Şampiyonlar Ligi Tarihinin Efsane Geri Dönüşleri videomuzu sizi maziye götürmek ve muhteşem geri dönüşleri tekrar tekrar yaşamanız için hazırladık. Kanadı Kırık Melekin kanadına takılanlar / egemen. Yeşil kapı / ayrıntı. Üç anadolu efsa...