Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yün Sultan ve Yedi İbiş e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yün Sultan ve Yedi İbiş PDF EPUB


Gürsel Korat

Yün Sultan ve Yedi İbiş - Gürsel Korat pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Gürsel Korat
DOSYA BOYUTU 12,95
TARİH 2019-11-01
ISBN 9750846069
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Yünistan kadın sultan tarafından yönetilen, barışın hüküm sürdüğü bir ülkedir. Ne var ki günün birinde,geçmişi ve geleceği gösteren, insanlara kibri ve hırsı aşılayan konuşan aynaların keşfiyle her şey ters yüz olur. Yün Sultan ve Yedi İbiş, Gürsel Korat’tan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalının bambaşka bir bakış açısıyla yeniden yorumlanışı… “Karayün Ağa hemen ayna yapmaya başladı. Ne var ki Yün Sultan’ın buluşu ona yetersiz göründüğü için aynaya ‘bakış gücü’ ekledi. Yani aynaya bakan kişi yalnızca kendini görmüyordu, ayna da o kişiyi görüyordu. Bununla kalsa iyi! Cam hamuruna zaman akışını ileri ya da geri götüren ışık tozları serpti. Yaptığı şeyler kötü sonuçlar verecekti elbet. Ama Karayün Ağa bunu sezemedi. O, istediği zaman konuşan,geçmişi ve gelecegi gösterebilen bir ayna yaptığını sanıyordu yalnızca.”

...lur. Yün Sultan ve Yedi İbiş, Gürsel Korat'tan Pamuk Prenses ve ... Yün Sultan ve Yedi İbiş - Yapı Kredi Kültür Sanat Yayıncılık ... ... Yünistan kadın sultan tarafından yönetilen, barışın hüküm sürdüğü bir ülkedir. Ne var ki Yün Sultan'ın buluşu ona yetersiz göründüğü için aynaya 'bakış gücü' ekledi. Yün Sultan ve Yedi İbiş, Gürsel Korat'tan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalının bambaşka bir bakış açısıyla yeniden yorumlanışı… "Karayün Ağa hemen ayna yapmaya basladı. Gürsel Korat. Yünistan kadın sultan tarafından yönetilen, ba ... Yün Sultan ve Yedi İbiş İndir Odf | Kitap-Galerisi ... . Gürsel Korat. Yünistan kadın sultan tarafından yönetilen, barışın hüküm sürdüğü bir ülkedir. Ne var ki günün birinde,geçmişi ve geleceği gösteren... 7 TL. Yün Sultan ve Yedi İbiş, Gürsel Korat'tan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalının bambaşka bir bakış açısıyla yeniden yorumlanışı… "Karayün Ağa hemen ayna yapmaya basladı. Yün Sultan ve Yedi İbiş, Gürsel Korat'tan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalının bambaşka bir bakış açısıyla yeniden yorumlanışı… "Karayün Ağa hemen ayna yapmaya basladı. Seni gördüğüme sevindim Türk-Akarsu - Yün Sultan ve Yedi İbiş itibaren Gürsel Korat. Yünistan kadın sultan tarafından yönetilen, barışın hüküm sürdüğü bir ülkedir. Yün Sultan ve Yedi İbiş, Gürsel Korat'tan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalının bambaşka bir bakış açısıyla yeniden yorumlanışı… "Karayün Ağa hemen ayna yapmaya basladı. Yün Sultan ve Yedi İbiş kitabının konusu, yazarı ve kitapla ilgili yorumları buradan okuyabilir, en ucuz fiyatlarla Kitaploji.com'dan sipariş verebilirsiniz. 6.53 TL. Yün Sultan ve Yedi İbiş, Gürsel Korat'tan Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler masalının bambaşka bir bakış açısıyla yeniden yorumlanışı… "Karayün Ağa hemen ayna yapmaya basladı. Ne var ki günün birinde,geçmişi ve geleceği gösteren, insanlara kibri ve hırsı aşılayan konuşan aynaların keşfiyle her şey ters yüz olur.


Yün Sultan ve Yedi İbiş......