Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Denizler Altında Yirmi Bin Fersah (Gökkuşağı Cep Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah (Gökkuşağı Cep Kitap) PDF EPUB


Jules Verne

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah (Gökkuşağı Cep Kitap) - Jules Verne pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Jules Verne
DOSYA BOYUTU 10,83
TARİH 2019-11-21
ISBN 9755099897
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Dünyanın dört bir yanındaki denizlerden tuhaf haberler geliyor… Anlatılanlara bakılırsa; kimsenin gerçekte ne olduğunu bilmediği bir deniz canavarı, dünya denizlerinde dehşet salmış durumda. Akıl sır ermez bir hızla hareket ederek dünyanın bir o ucunda bir bu ucunda görülüyor, ışıklar saçarak yüzeye çıktığında ise koca gemileri tek bir darbeyle hiç zorlanmadan denizin karanlık ve soğuk sularına gömüyor. Bu duruma bir son verilmesi gerektiğini düşünenler çoğunlukta. Gizemli canavarı avlamak için bir savaş gemisi görevlendiriliyor ve deniz araştırmacısı Profesör Aronnax ile ünlü zıpkıncı Ned Land’ın da dâhil olduğu donanımlı bir ekip denize açılıyor. Acaba bu görevde başarılı olup dünya denizlerini cehenneme çeviren bu canavarın ardındaki gizem perdesini aralamayı başarabilecekler mi? Jules Verne’in (1828-1905) en çok bilinen romanlarından biri olan Denizler Altında Yirmi Bin Fersah, yayımlandığı 1870 yılından bu yana en çok okunan kitaplar arasında yer almayı sürdürmüş, birçok dile tercüme edilmesinin yanı sıra pek çok kez sinema ve televizyona da uyarlanmıştır.

...ndan biri olan Denizler Altında Yirmi Bin Fersah, yayımlandığı 1870 yılından bu yana en çok okunan kitaplar arasında yer almayı sürdürmüş ... Denizler Altında Yirmi Bin Fersah | bkmkitap.com ... ... Jules Verne'in (1828-1905) en çok bilinen romanlarından biri olan Denizler Altında Yirmi Bin Fersah, yayımlandığı 1870 yılından bu yana en çok okunan kitaplar arasında yer almayı sürdürmüş... ...en çok bilinen romanlarından biri olan Denizler Altında Yirmi Bin Fersah, yayımlandığı 1870 yılından bu yana Yazarın Diğer Kitapları. %20. Ay'ın Çevresinde - Gökkuşağı Cep Kitap Dizisi. Jules Verne. Jules Verne'in (1828-1905) en çok bilinen romanlarından biri olan Denizler A ... Denizler Altında Yirmi Bin Fersah - Jules Verne ... . %20. Ay'ın Çevresinde - Gökkuşağı Cep Kitap Dizisi. Jules Verne. Jules Verne'in (1828-1905) en çok bilinen romanlarından biri olan Denizler Altında Yirmi Bin Fersah, yayımlandığı 1870 yılından bu yana en çok okunan kitaplar arasında yer almayı sürdürmüş... Jules Verne'in (1828-1905) en çok bilinen romanlarından biri olan Denizler Altında Yirmi Bin Fersah, yayımlandığı 1870 yılından bu %25. Ay'ın Çevresinde - Gökkuşağı Cep Kitap Dizisi. Jules Verne. Tedarik Süresi Aynı Gün Olan Siparişler 24 Saatte KARGODA. Denizler Altında Yirmi Bin Fersah 1. Cilt İthaki Denizler Altında 20.000 Fersah Jules Verne Halk Kitabevi 9786257065139 Jules Verne....