Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Dışarısı Leylak Kokuyordu e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Dışarısı Leylak Kokuyordu PDF EPUB


Bekir Üstün

Dışarısı Leylak Kokuyordu - Bekir Üstün pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bekir Üstün
DOSYA BOYUTU 3,2
TARİH 2019-06-11
ISBN 6057852687
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Şu an elinizde tuttuğunuz kitap ne çocuklara masal anlatır ne de büyüklere hikâyeler. Bu kitap gerçek yaşamın içinde geçen olaylardan bazılarının cımbızlanarak, satırlara aktarılmış halidir. Elbette, hayat nasıl geçiyorsa kitaplar da ona göredir. Acı tatlı hatıralar da vardır, tebessümler kahkahalar da. Hüzünlü şarkılar, oynak türküler, hep vardır, hep olacaktır. Nasıl ki bir silah çekildiği zaman ateşlenme zorunluluğu varsa, hayat da öyledir. Bir kapıdan girilmişse öteki kapıdan çıkmak zorunludur. Önemli olan yaşadığın zamanı nasıl değerlendirdiğindir. Kendini sorguladığında, olumlu yanıt verebiliyorsan ne mutlu sana. Doğru yaşamanın sırrı hayatı olduğu gibi kabullenmektir. Yanlışlara susarak kurtardığın hayat, zaten ölüdür.

...r ne de büyüklere hikâyeler. Bu kitap gerçek yaşamın içinde geçen olaylardan bazılarının cımbızlanarak, satırlara aktarılmış halidir ... Dışarısı Leylak Kokuyordu - Bekir Üstün | kitapyurdu.com ... . Şu an elinizde tuttuğunuz kitap ne çocuklara masal anlatır ne de büyüklere hikâyeler. Bu kitap gerçek yaşamın içinde geçen olaylardan bazılarının cımbızlanarak, satırlara aktarılmış halidir. 37.10 TL. Şu an elinizde tuttuğunuz kitap ne çocuklara masal anlatır ne de büyüklere hikâyeler. Bu kitap gerçek yaşamın içinde geçen olaylardan bazılarının cımbızlanarak, satırlara aktarılmış halidir. ... Dışarısı Leylak Kokuyordu Bekir Üstün ... . Bu kitap gerçek yaşamın içinde geçen olaylardan bazılarının cımbızlanarak, satırlara aktarılmış halidir....