Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Hükümet SistemleriUygulamalar ve Karşılaştırmalar e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Hükümet SistemleriUygulamalar ve Karşılaştırmalar PDF EPUB


Dr. Öğr. Üyesi Abdülkadir Özdemir

Hükümet SistemleriUygulamalar ve Karşılaştırmalar - Dr. Öğr. Üyesi Abdülkadir Özdemir pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Dr. Öğr. Üyesi Abdülkadir Özdemir
DOSYA BOYUTU 8,63
TARİH 2019-12-24
ISBN 6057662538
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hükûmet sistemlerinin ülke örnekleriyle birlikte anlatıldığı bu kitapta, dokuz ülke anayasasının ve ilgili mevzuatların Türkçeye çevrilmesiyle elde edilen bilgilerin okuyuculara aktarılması amaçlanmıştır.Başkanlık, Parlamenter ve Yarı Başkanlık sistemlerinin yanı sıra, Türkiye'de 24 Haziran 2018 genel seçimleri ile birlikte uygulanmaya başlanan Cumhurbaşkanlığı Hükûmet Sistemi de çalışmada yer almaktadır. Türkiye'nin bu yeni devlet sisteminin diğer sistemlerden farklarına ve sistemin siyasal istikrar ile temsilde adalet üzerindeki olası etkilerine de kitapta yer verilmiştir.Sadece karşılaştırmalı siyaset, siyaset bilimi ve kamu yönetimi alanlarında çalışmalar yapan akademisyen ve öğrencilerin değil, aynı zamanda ülke yönetimlerine ilgi duyan tüm okuyucuların yararlanabileceği bir kaynak olacağı düşünülmektedir.

... Üyesi Abdülkadir Özdemir. Hükûmet sistemlerinin ülke örnekleriyle birlikte anlatıldığı bu kitapta, dokuz ülke anayasasının ve ilgili mevzuatların Türkçeye çevrilmesiyle elde edilen bilgilerin ... Hükümet Sistemleri Uygulamalar ve Karşılaştırmalar ... ... Ürün Sepetinize Başarıyla Eklendi. Anasayfa. Hükümet Sistemleri Uygulamalar ve Karşılaştırmalar. Nobel Bilimsel Eserler. Stok Kodu. Hükûmet sistemlerinin ülke örnekleriyle birlikte anlatıldığı bu kitapta, dokuz ülke anayasasının ve ilgili mevzuatların Türkçeye çevrilmesiyle elde edilen bilgilerin okuyuculara aktarılması amaçlanmıştır. Abdülkadir Özdemir. Kitap Tanıtımı Hükûmet sistemlerinin ülke örnekleriyle birlikte anlatıldığı bu kitapta, dokuz ülke anayasasının ve ilgili mevzuatların Türk ... HÜKÜMET SİSTEMLERİ (Uygulamalar ve Karşılaştırmalar) ... . Abdülkadir Özdemir. Kitap Tanıtımı Hükûmet sistemlerinin ülke örnekleriyle birlikte anlatıldığı bu kitapta, dokuz ülke anayasasının ve ilgili mevzuatların Türk...