Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Şanslı Dinozor Bo Duvar Ustası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Şanslı Dinozor Bo Duvar Ustası PDF EPUB


Meltem Erinçmen Kanoğlu

Şanslı Dinozor Bo Duvar Ustası - Meltem Erinçmen Kanoğlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Meltem Erinçmen Kanoğlu
DOSYA BOYUTU 5,51
TARİH 2019-11-13
ISBN 6059713375
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Şanslı Dinozor Bo‘nun duvar kâğıdında bir yırtık oluşur. Hemen arkadaşları Fırfır ve Pisi ile birlikte bu soruna bir çözüm aramaya başlarlar. Acaba nasıl bir çözüm bulacaklar?Şanslı Dinozor Bo örgü karakterleri ve maketten yapılmış dünyasıyla mahalleli olma, arkadaşlarıyla sorunlara çözüm bulma, yardımlaşma ve paylaşma gibi konuları ele almaktadır. Çocukların kişiler arası iletişimi yeni öğrendikleri dönemlerinde onlara biblio-terapi ile kitap üzerinden kişisel eğitimlerine yardımcı olması için tasarlanmıştır.

...lar? Şanslı Dinozor Bo'nun duvar kâğıdında bir yırtık oluşur ... Şanslı Dinozor Bo Duvar Ustası | bkmkitap.com ... . Hemen arkadaşları Fırfır ve Pisi ile birlikte bu soruna bir çözüm aramaya başlarlar. Acaba nasıl bir çözüm bulacaklar? Meltem Erinçmen Kanoğlu. Şanslı Dinozor Bo'nun duvar kâğıdında bir yırtık oluşur. Hemen arkadaşları Fırfır ve Pisi ile birlikte bu soruna bir çözüm aramaya başlarlar. 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın. Bu ürün BÜŞRA KİTAP tarafında ... Şanslı Dinozor Bo Duvar Ustası | bkmkitap.com ... .Detaylı bilgi için tıklayın. Bu ürün BÜŞRA KİTAP tarafından gönderilecektir. Şanslı Dinozor Bo Duvar Ustası. Bu butikte indirim kuponları/kodları geçerli değildir. : Meltem Erinçmen Kanoğlu. Şanslı Dinozor Bo Duvar Ustası Meltem Erinçmen Kanoğlu Çikolata Yayınevi | 9786059713375. Etiketler. Mağazaya Soru Sor. Ürün Adı: Şanslı Dinozor Bo Duvar Ustası. Mağaza: Fırsat Kapında. Sorunuzu aşağıdaki alana yazınız. Şanslı Dinozor Bo'nun duvar kâğıdında bir yırtık oluşur. Hemen arkadaşları Fırfır ve Pisi ile birlikte bu soruna bir çözüm aramaya başlarlar. Acaba nasıl bir çözüm bulacaklar? Şanslı Dinozor Bo'nun duvar kâ...