Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Diyarbakır Bu Mudur?Çocukluk Günlerimizin Hatıraları e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Diyarbakır Bu Mudur?Çocukluk Günlerimizin Hatıraları PDF EPUB


Mahmut Kutlu

Diyarbakır Bu Mudur?Çocukluk Günlerimizin Hatıraları - Mahmut Kutlu pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Mahmut Kutlu
DOSYA BOYUTU 5,60
TARİH 2019-11-01
ISBN 6057680518
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

1951 Diyarbakır doğumlu olup ilk, orta ve lise (ticaret lisesini) eğitimi Diyarbakır’da tamamlamıştır. Bir kurumda görev yaptıktan sonra memur emeklisi olarak şimdilik Bolu’da ikamet etmektedir.Ezan, Kerbela, Ömer bin Abdülaziz ve Din Tacirleri gibi eserlerinin tiyatro senaryolarını yazan, yöneten ve bizzat oynayan Mahmut Kutlu Türkiye’nin birçok memleketlerinde bu eserleri başarıyla sahneleme fırsatı bulmuştur. Ayrıca yıllarca birçok etkinlikler düzenleyerek yazdığı skeçlerle de Diyarbakırlılara çok güzel sunumlar gerçekleştirmiştir.Bu kitabı okurken bu gün elli yaş üzeri olanlar maziye gidip hem duygulanacak hem de hüzünlenecekler. Çocuklar ise; yıllar önce dedelerinin oynadıkları oyunlarla tanışacak, bu oyunların nasıl oynandığını ve nasıl bir heyecan verdiği görünce denemeye kalkacak ve bundan dedeleri kadar zevk alacaklardır.

...akır doğumlu olup ilk, orta ve lise (ticaret lisesini) eğitimi Diyarbakır'da tamamlamıştır ... Diyarbakır Bu Mudur? Çocukluk Günlerimizin Hatıraları ... . Kıymetli, kardaşlarım, hemşehrilerim, ennihayet "DİYARBEKİR BU MUDUR-çocukluk günlerimizin hatıraları" isimli Kitabım çıktı. Dostlarımın desteğini bekliyorum. Diyarbakırlı yazar Mahmut Kutlu, yazdığı "Diyarbakır bu mudur' adlı kitap tanıtımında okurlarıyla bir araya geldi. Bir nevi bizim çocukluk günlerimizin hatıraların anlatımıdır bu kitap. 24.65 TL. 1951 Diyarbakır doğumlu olup ilk, orta ve lise (ticaret lisesini) eğitimi Diyarbak ... Pandora - Diyarbakır Bu Mudur? : Çocukluk Günlerimizin Hatıraları... ... . 24.65 TL. 1951 Diyarbakır doğumlu olup ilk, orta ve lise (ticaret lisesini) eğitimi Diyarbakır'da tamamlamıştır. Bir kurumda görev yaptıktan sonra memur emeklisi olarak şimdilik Bolu'da ikamet... Yazar. : Mahmut Kutlu. Diyarbakır Bu Mudur?; Çocukluk Günlerimizin Hatıraları. 1951 Diyarbakır doğumlu olup ilk, orta ve lise (ticaret lisesini) eğitimi Diyarbakır'da tamamlamıştır. Bir nevi bizim çocukluk günlerimizin hatıraların anlatımıdır bu kitap. Diyarbakırlı yazar Mahmut Kutlu, yazdığı "Diyarbakır bu mudur' adlı kitap tanıtımında okurlarıyla bir araya geldi. Bir nevi bizim çocukluk günlerimizin hatıraların anlatımıdır bu kitap. Diyarbakırlı yazar Mahmut Kutlu, yazdığı "Diyarbakır bu mudur' adlı kitap tanıtımında okurlarıyla bir araya geldi. Yazar. : Mahmut Kutlu. Diyarbakır Bu Mudur?; Çocukluk Günlerimizin Hatıraları. 1951 Diyarbakır doğumlu olup ilk, orta ve lise (ticaret lisesini) eğitimi Diyarbakır'da tamamlamıştır. Bir nevi bizim çocukluk günlerimizin hatıraların anlatımıdır bu kitap. Diyarbakırlı yazar Mahmut Kutlu, yazdığı "Diyarbakır bu mudur' adlı kitap tanıtımında okurlarıyla bir araya geldi. Diyarbakırlı yazar Mahmut Kutlu, yazdığı "Diyarbakır bu mudur' adlı kitap tanıtımında okurlarıyla bir araya geldi. Bir nevi bizim çocukluk günlerimizin ha...