Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sosyal Etkinlik Yapmaya Değer mi? e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sosyal Etkinlik Yapmaya Değer mi? PDF EPUB


Yıldıray Aydın

Sosyal Etkinlik Yapmaya Değer mi? - Yıldıray Aydın pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Yıldıray Aydın
DOSYA BOYUTU 9,59
TARİH 2019-09-17
ISBN 6057680211
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Değerlerin hatırlatıldığı, yaşayan değerlerin gün yüzüne çıkarıldığı, TRT 1’de sunulan “Sen Olsan Ne Yapardın?” programında, markette bebek bezi almaya parası yetmeyen anneye arka sıralardan gelen bir kadın yardım ediyor. Aynı zamanda gözleri doluyor. Yardımından karşılık beklemediğini, önemli olanın yapılan yardım olduğunu belirtiyor. O esnada programın yapımcısı Altan Erkekli, kadının yanına geliyor:“Bu çok güzel bir duygu. İnanın o kadar güzel. Bunu istesek kimse bu kadar güzel oynayamazdı biliyor musun? Ben de ağlayacağım. (Kadın hala ağlamaya devam ediyor. Konuşamıyor yaşadığı duygu yoğunluğundan dolayı.) Eğitim almış kişiyim oyunculukta. O kadar güzel ki. Ruhunuzun güzelliğini gösterdiniz. Bizim için doğallık çok önemliydi. Sevgi çok önemliydi. Birbirimize olan yardımlaşma duygumuz güzeldi.”Kadın: “Bunu yayınlamasalar ne olur?” deyince,Altan Erkekli: “Şunun için biz bu programı yayınlamak istiyoruz. Biz hayatımızın içinde güzellikleri, sevgileri, dostlukları, kardeşlikleri, o duyguyu çoğaltmak istiyoruz. Gelecek nesiller, dünya, barışla, sevgiyle, o yardımsever insanların birbirine kenetlenmesiyle güzelliklere doğru gidecek.”Kadın: “Ama biz zaten buyuz.”Altan Erkekli: “Biz buyuz evet. Yeniden hatırlatmak istediğimiz bazı şeyler var. Biz buyuz.” diyor.Bu bağlamda sosyal etkinlik temelli yürütülen değerler eğitimi çalışmaları ile toplumumuza ait olan değerleri, yeni yetişen bireylere hatırlatabilir, onlarda farkındalık oluşturabilirsek, daha yaşanılabilir bir dünyanın inşasına katkı sağlamış oluruz.

...ğlamda sosyal etkinlik temelli... Yıldıray Aydın ... Sosyal Etkinlik Yapmaya Değer Mi? | bkmkitap.com ... . Değerlerin hatırlatıldığı, yaşayan değerlerin gün yüzüne çıkarıldığı, TRT 1'de sunulan "Sen Olsan Ne Yapardın?" programında... Giriş Yap. Şifremi Unuttum. Kitapseç Hesabın Yoksa Hemen Üye Olun. Yardımından karşılık beklemediğini, önemli olanın yapılan yardım […] devamı sitemizde - şimdi ziyaret edin! https://sizekitap.com/den…/sosyal-etkinlik-yapmaya-deger-mi/. Ana S ... Sosyal Etkinlik Yapmaya Değer Mi? ... .com/den…/sosyal-etkinlik-yapmaya-deger-mi/. Ana Sayfa / Edebiyat / Deneme / Sosyal Etkinlik Yapmaya Değer mi? - Yıldıray Aydın. Bunu istesek kimse bu kadar güzel oynayamazdı biliyor musun? Ben de ağlayacağım. Eylül 24, 2019. Sosyal Etkinlik Yapmaya Değer Mi? Yıldıray Aydın Kutlu Yayınevi. Bunu istesek kimse bu kadar güzel oynayamazdı biliyor musun? Ben de ağlayacağım. 13.60 TL. Sosyal Etkinlik Yapmaya Değer Mi?-Kutlu Yayı...