Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Tasavvufi Açıdan Kur’an- Kerim’den Beş Hikmet e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Tasavvufi Açıdan Kur’an- Kerim’den Beş Hikmet PDF EPUB


Prof. Dr. Amiran Kurtkan Bilgiseven

Tasavvufi Açıdan Kur’an- Kerim’den Beş Hikmet - Prof. Dr. Amiran Kurtkan Bilgiseven pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Prof. Dr. Amiran Kurtkan Bilgiseven
DOSYA BOYUTU 5,31
TARİH 2019-10-10
ISBN 6056479537
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bu kitap, Kur’ân’daki kavram çifterinden beşinin ele alınmasından meydana gelmiştir: Bigi ve GaybKaranlık ve AydınlıkRuh ve BedenHokka ve KalemKorku ve Sevgi Kur’ân’da yer almış kavramların katmerli anlamları kapsayan bir zenginliğe sahip oldukları herkes tarafından bilinmektedir. Yine bu anlamların ilimler ilerledikçe derinlik kazandığı da malumdur. Bundan ötürü hiç kimsenin “Şu kavram sadece şu anlama geliyor.” demeye hakkı olmadığı gibi anlamlar yelpazesini biraz daha açanları durdurmaya da yetkisi yoktur. Çünkü yüce Allah, Kamer suresinin ayrı ayrı dört âyetinde düşünenler için Kur’ân’ı kolaylaştırdığını bildirerek her defasında “Yok mu bir düşünen?” sorusunu yöneltmiştir. İşte, biz de, düşünenlerden biri olarak bu kitabımızda beş kavram çiftni ele aldık. Lakin bunların anlamlarının hem şimdiye kadar yapılmış yorumlarla ve hem de bizim yaptığımız ve bizden sonra yapılacak olan yorumlar vasıtasıyla tamamen açıklanmış olamayacağının idrâkine sahibiz. Bu idrâk bize üzüntü değil, sevinç vermektedir ve sevincimizin kaynağı da sevgili Kur’ân’ımızın anlam zenginliğinden duyduğumuz çok büyük ifthardır.

... Karanlık ve Aydınlık Ruh ve Beden Hokka ve Kalem Korku ve Sevgi ... Tasavvufi Açıdan Kur'an-ı Kerim'den Beş Hikmet... - Liman Kitap ... ... Tasavvufi Açıdan Kuranı Kerimden Beş Hikmet Amiran Kurtkan Bilgiseven Hoşgörü Yayınları 9786056479537 Amiran Kurtkan Bilgiseven. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Tasavvufi Açıdan Kur'an- Kerim'den Beş Hikmet. Tasavvufi Açıdan Kur'an-ı Kerim'den Beş Hikmet kitabı hakkı ... Tasavvufi Açıdan Kur'an-ı Kerim'den Beş Hikmet... - Liman Kitap ... . Tasavvufi Açıdan Kur'an-ı Kerim'den Beş Hikmet kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Amiran Kurtkan Bilgiseven kitapları ve Hoşgörü Yayınları 2019 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7... Bu kitap, Kur`an`daki kavram çifterinden beşinin ele alınmasından meydana gelmiştir İşte, biz de, düşünenlerden biri olarak bu kitabımızda beş kavram çiftni ele aldık. Bu kitap, Kur'an'daki kavram çifterinden beşinin ele alınmasından meydana gelmiştir: Bigi ve Gayb Karanlık ve Aydınlık Ruh ve Beden Hokka ve Kalem Korku ve Sevgi. Bu kitap, Kur'an'daki kavram çifterinden beşinin ele alınmasından meydana gelmiştir https://www.limankitap.com/urun/tasavvufi-acidan-kuran-i-k...