Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bilgin Zeki ile Akıl Oyunları (Mavi Kitap) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bilgin Zeki ile Akıl Oyunları (Mavi Kitap) PDF EPUB


Kollektif

Bilgin Zeki ile Akıl Oyunları (Mavi Kitap) - Kollektif pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kollektif
DOSYA BOYUTU 10,27
TARİH 2019-07-10
ISBN 6051133270
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Kitabı çocukların gelişimine uygun olarak hazırlanmıştır. Bu kitap çocukların yaşına uygun, yapabilecekleri robotik kodlama ve sayısal zeka soruları ile kolay ve zor egzersizler bir araya getirilerek tasarlanmıştır. Bu şekilde çocukların sıkılmadan, eğlenerek dikkatlerini geliştirip, görsel ve sayısal hafızalarını güçlendirmesi amaçlanmıştır.

.... Kitabı çocukların gelişimine uygun olarak hazırlanmıştır ... Bilgin Zeki ile Akıl Oyunları (Mavi Kitap) - Kollektif ... . Bu kitap çocukların yaşına uygun, yapabilecekleri robotik kodlama ve sayısal zeka soruları ile kolay ve zor... Bilgin Zeki İle Akıl Oyunları - Dikkat - Zeka - Mavi Serisi en iyi fiyatla Hepsiburada'dan satın alın! Şimdi indirimli fiyatla sipariş verin, ayağınıza gelsin! Kolektif. Kitabı çocukların gelişimine uygun olarak hazırlanmıştır. Bu kitap çocukların yaşına uygun, yapabilecekleri robotik ko ... Bilgin Zeki ile Akıl Oyunları (Mavi Kitap) ... . Bu kitap çocukların yaşına uygun, yapabilecekleri robotik kodlama ve sayısal zeka soruları ile kolay ve zor egzersizler bir araya... İlgili ürün bulunamadı veya satışa kapalı. Lütfen daha sonra tekrar deneyin. Kitabı çocukların gelişimine uygun olarak hazırlanmıştır. Bu kitap çocukların yaşına uygun, ...