Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Yabancılar İçin Türkçe 1 / Türkiye Türkçesinde Fiiller e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Yabancılar İçin Türkçe 1 / Türkiye Türkçesinde Fiiller PDF EPUB


Bülent Özkan

Yabancılar İçin Türkçe 1 / Türkiye Türkçesinde Fiiller - Bülent Özkan pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Bülent Özkan
DOSYA BOYUTU 7,53
TARİH 2019-10-11
ISBN 6052308684
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Durum ekleri, fiiller söz konusu olduğunda yabancı dil olarak Türkçeyi öğrenenleriçin olmazsa olmaz verilerden biridir. Derlemden elde edilen bulgulara göre sıkkullanılan anlamların sözlükte önce verilmesi, Türkçeyi yabancı dil olaraköğrenenler için önemlidir. Bu yüzden sözlükte madde tanımlarında sıkkullanılandan az kullanılanlara doğru bir sıralama yapılmıştır. Tanımı yapılan sözlükmaddelerinin bir metinde ortaya çıkan biçimleri olan sözbiçimler, çekimli bir dil olanTürkçeyi öğrenenler için sözlüklerde sunulması gereken diğer bir dilbilgisel içerikolarak -varsa ilk yüz sözbiçim listelenecek şekilde- sözlükte yerini almıştır. Sözlükteyapılandırılan diğer bir sözlükbirimsel içerik ise eşdizimliliklerdir. Madde başı fiillerinhangi belirteçlerle eşdizimli oldukları da sözlük kullanıcısına sunulmuştur. 

...inize Eklendi! Yabancılar İçin Türkçe - 1 Türkiye Türkçesinde Fiiller ... Yabancılar İçin Türkçe - 1 Türkiye Türkçesinde Fiiller | bkmkitap.com ... . 52,25 TL. Durum ekleri fiiller söz konusu olduğunda yabancı dil olarak Türkçeyi öğrenenleriçin olmazsa olmaz verilerden biridir. 2019. Baskı. 1. Cilt Durumu. Karton Kapak. Dil. Türkçe. Ebat. 14.52 €. Sözlükte yapılandırılan diğer bir sözlükbirimsel içerik ise eşdizimliliklerdir. Madde başı fiillerin hangi belirteçlerle eşdizimli oldukları da sözlük kullanıcısına sunulmuştur. 51.56 TL. Sözlükte yapılandırılan diğer bir sözlükbirimsel içerik ... Yabancılar İçin Türkçe 1 / Türkiye Türkçesinde Fiiller ... . 51.56 TL. Sözlükte yapılandırılan diğer bir sözlükbirimsel içerik ise eşdizimliliklerdir. Madde başı fiillerin hangi belirteçlerle eşdizimli oldukları da sözlük kullanıcısına sunulmuştur. Sözlükte yapılandırılan diğer bir sözlükbirimsel içerik ise eşdizimliliklerdir. Madde başı fiillerin hangi belirteçlerle eşdizimli oldukları da sözlük kullanıcısına sunulmuştur. Durum ekleri, fiiller söz konusu olduğunda yabancı dil olarak Türkçeyi öğrenenler için olmazsa olmaz verilerden biridir. : Türkiye / İstanbul. Boyutlar. : 16,00 x 24,00 cm. ...Türkçe - 1 Türkiye Türkçesinde Fiiller - 518558 - Sözlükler ve Konuşma Kılavuzları - Durum ekleri, fiiller Madde başı fiillerin hangi belirteçlerle eşdizimli oldukları da sözlük kullanıcısına sunulmuştur. Durum ekleri fiiller söz konusu olduğunda yabancı dil olarak Türkçeyi öğrenenleriçin olmazsa olmaz verilerden biridir. Alış-Veriş Listeme Ekle. Yabancılar İçin Türkçe 1 / Türkiye Türkçesinde Fiiller. 55 TL. Sözlükte yapılandırılan diğer bir sözlükbirimsel içerik ise eşdizimliliklerdir. Madde başı fiillerin hangi belirteçlerle eşdizimli oldukları da sözlük kullanıcısına sunulmuştur. 52.25 TL. Sözlükte yapılandırılan diğer bir sözlükbirimsel içerik ise eşdizimliliklerdir. Madde başı fiillerin hangi belirt...