Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Sırr-ı Müphem e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Sırr-ı Müphem PDF EPUB


Ethem Levent Bakaç

Sırr-ı Müphem - Ethem Levent Bakaç pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Ethem Levent Bakaç
DOSYA BOYUTU 12,9
TARİH 2019-09-06
ISBN 6052318423
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Berlin ve İstanbul arasında puslu bir yolculuk… Yolculuk boyunca her iki şehrin esrarlı havasını derinden duyumsatan caddeler, sokaklar, manzaralar… Katman katman bir muamma… Tam düğüm çözüldü derken ortaya çıkıveren başka bir bilmece… Lübnanlı nerede? Suzan hemşire kim? Her yeri dinleyen, her yeri gören, her şeyi bilen o mistik güç neyin nesi? Adımlarımızı takip edip her seferinde bize birtakım yollar açarken birtakım yolları kapayan o kudretli el?…Levent Bakaç’ın usta kaleminden dökülen cümlelerin yarattığı cerbezeyle katmerli bir bilmeceyi ilmek ilmek dokuyan, her dönemeçte şaşırtmacalarla soluklanan “değişik” bir polisiye…“Bir adım geriledim ve etrafıma baktım. Sahil boyunca uzanan geniş yürüme yolunda hiç kimse yoktu. Beni delik deşik etse kimsenin ruhu bile duymazdı. Birdenbire ölümle burun buruna gelmeme rağmen oldukça sakindim. Paketimin içinde kalan son sigarayı yaktım ve ‘Demek sen de Lübnanlının adamısın’ dedim.”

...arlı havasını derinden duyumsatan caddeler, sokaklar, manzaralar… Katman katman bir muamma… Anasayfa Sırrı Müphem ... twitter.com/SMuphem ... . E. Levent Bakaç. Kargo BEDAVA. Sepete At Hemen Al. %20 Sırrı Müphem E. Levent Bakaç Dipnot Yayınları. Sırr-ı Müphem (@SMuphem). 3960 posts 29734 followers 10 followings. "Allah imtihan ediyor deyip izlediğin o insana, yardım edip etmemen de senin imtihanın." Sırr-ı Müphem yorumları ve incelemeleri, kitaptan alıntılar ve sözleri, kitabı okuyanlar ve Sırr-ı Müphem kitabına benzeyen kitaplar. Kitabın basım bilgileri. Adı: Sırr-ı Müphem. Sırr-ı Müphem kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaşt ... Müphem - Kelime Etimolojisi, Kelimesinin Kökeni ... . Kitabın basım bilgileri. Adı: Sırr-ı Müphem. Sırr-ı Müphem kitabını inceleyin, benzer kitaplarla karşılaştırın, kitap yorumlarını okuyun ve en uygun fiyatı bulun. Sırr-ı Müphem - Kitap Fiyatları. Fiyat bilgisi bulunamadı. Belirtilen tüm özellikler bilgilendirme amaçlı olup, farklı nitelikte özellikler olabilir. Ürünü satın almadan evvel ürünü satan satıcı ile teyit etmenizi öneririz. Sırr-ı Müphem. 17.50 TL. Berlin ve İstanbul arasında puslu bir yolculuk… Yolculuk boyunca her iki şehrin esrarlı havasını derinden duyumsatan caddeler, sokaklar, manzaralar… Katman katman bir muamma… kaleme aldığı Sırr-ı Müphem adlı eseri ücretsiz ve hızlı kargo güvencesiyle Halkkitabevi'nden hemen satın al. 9786052318423. 632978. Sırr-ı Müphem. Dipnot. 19.25. 18 May 2020 - melek_ucar adlı kişinin Pinterest'te 1043 kişi tarafından takip ed...