Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Bir Bilim İnsanınınAda Macerası e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Bir Bilim İnsanınınAda Macerası PDF EPUB


Felicia Law

Bir Bilim İnsanınınAda Macerası - Felicia Law pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Felicia Law
DOSYA BOYUTU 3,95
TARİH 2019-12-27
ISBN 6053416548
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bilim hayatta kalmamızı sağlar mı? Cesur bilim insanı Joe okyanusun ortasında bir adada mahsur kaldığında,adaya özgü hayvan ve bitki türlerini inceliyor, bu türlerin başlangıçta nasıl göründüklerini ve diğer bölgelere nasıl yayıldıklarını araştırıyordu.Bilim insanları, bitki türlerinin yok olması ya da tükenmesi tehlikesine karşı önlem olarak tohumlar dondurulmasını ve koruma altına alınmasını öneriyorlar. Bir Bilim İnsanının ADA MACERASI’nı okurken kendinizi heyecanlı bir maceranın ortasında bulacak; adaların oluşumu ve bu adalarda yaşayan canlı türleri hakkında yeni bilgiler öğreneceksiniz.

...lacak; adaların oluşumu ve bu adalarda yaşayan canlı türleri hakkında yeni bilgiler öğreneceksiniz ... Bir Bilim İnsanının Ada Macerası | bkmkitap.com ... . Bir Bilim İnsanının ADA MACERASI'nı okurken kendinizi heyecanlı bir maceranın ortasında bulacak; adaların oluşumu ve bu adalarda yaşayan canlı türleri hakkında yeni bilgiler öğreneceksiniz. Bir Bilim İnsanının ADA MACERASI'nı okurken kendinizi heyecanlı bir maceranın ortasında bulacak; adaların oluşumu ve bu adalarda yaşayan canlı türleri hakkında yeni bilgiler öğreneceksiniz. Bir Bilim İnsanının ADA MACERASI'nı okurken kendinizi heyecanlı bir maceranın ortasında bulacak; ... Bir Bilim İnsanının Ada Macerası - ePttAVM ... . Bir Bilim İnsanının ADA MACERASI'nı okurken kendinizi heyecanlı bir maceranın ortasında bulacak; adaların oluşumu ve bu adalarda yaşayan canlı türleri hakkında yeni bilgiler öğreneceksiniz. Bir bilim insanının ada macerası. Barkod 9786053416548. Stok Durumu VAR. Uygun Fiyat Çok Çeşitli Kitap. 100TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo. Ada Kitap Müzik Mağazalar....