Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Küçük Prens Artırılmış Gerçeklik Uygulamalı (Ciltli) e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Küçük Prens Artırılmış Gerçeklik Uygulamalı (Ciltli) PDF EPUB


Antoine De Saint Exupery

Küçük Prens Artırılmış Gerçeklik Uygulamalı (Ciltli) - Antoine De Saint Exupery pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Antoine De Saint Exupery
DOSYA BOYUTU 5,7
TARİH 2020-03-11
ISBN 6051884776
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Küçük Prens, B612 adlı küçük bir asteroitte, kibirli bir çiçekle ve üç volkanla birlikte yaşamaktadır.Oradan sıkılıp gezegenler arasında bir yolculuğa çıkar. Dünya’ya gelir ve bir pilot ile yakın arkadaş olur. Küçük Prens, yolculuğu sırasında günlük yaşamına anlam veren, onun bakımına ihtiyaç duyan ve onun iyi olmasını sağlayan şeylerden ayrıldığı için kendini yalnız hisseder. Tanıştığı kişilerden birçok şey öğrenen Küçük Prens eve dönmeye karar verir ve bizi, her gece yıldızlı gökyüzünde onun varlığını hissetme ihtimali ile bırakır. Artırılmış gerçekliğin size sunacağı sürpriz içerikle, çok seveceğiniz, benzersiz bir deneyim yaşayın.·Müzik·Oyun·3 boyutlu evren·Ve daha fazlası bu kitapta.

...ns Artırılmış Gerçeklik Uygulamalı (Ciltli) ... Küçük Prens Artırılmış Gerçeklik Uygulamalı (Ciltli) - Antoine De... ... . Antoine De Saint Exupery / Beyaz Balina Yayınları. 15 gün içinde ücretsiz iade.Detaylı bilgi için tıklayın. Bu ürün idefix tarafından gönderilecektir. Küçük prens artırılmış gerçeklik uygulamalı (ciltli). KÜÇÜK PRENS (Ciltli) - Artırılmış Gerçeklik Uygulamalı kitabı hakkında bilgileri içeren kitap satış sayfası. Antoine de Saint-Exupery kitapları ve Beyaz Ba ... KÜÇÜK PRENS (Ciltli) - Artırılmış Gerçeklik Uygulamalı - Antoine... ... . Antoine de Saint-Exupery kitapları ve Beyaz Balina 2020 baskısı kitaplar ile ikinci el ve yeni 7... Yazar: Antoine de Saint Exupery Goodreads puanı: 5/4,20 Orijinal dili: Fransızca Orijinal adı : Le Petit Prince Sesli Kitap. Ülkü Giray'ın seslendirdiği Küçük Prens adlı kitabı ekte bulabilirsiniz. İyi dinlemeler. YAYGIN ETKİ Veri Toplama Aracı Artırılmış gerçeklik uygulamasını kullanılabilir hale getirmek için okul öncesi öğretmenlerine çalıştay yapılarak öğretmenlerin artırılmış gerçeklik uygulamasını diğer... Eski olanlar. Ciltli Kapak, Tıpkı basım. "Lütfen tekrar deneyin". Ürün Bilgileri. Ciltli Kapak: 144 sayfa. Yayıncı: ...