Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma 1793 Kurt ve Bekçi e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

1793 Kurt ve Bekçi PDF EPUB


Niklas Natt Och Dag

1793 Kurt ve Bekçi - Niklas Natt Och Dag pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Niklas Natt Och Dag
DOSYA BOYUTU 11,6
TARİH 2020-03-03
ISBN 6050971194
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Hainlik hainliği doğurur, şiddet şiddeti... Yıl 1793. İsveç kralı kısa süre önce suikasta kurban gitmiştir. Kraliyet Fransız Devrimi'nin dalgalarının topluma ulaşmasından korkarken Stockholm dedikodu ve entrikalarla içten içe kaynar.Bu kaos içinde, bekçi Jean-Michael Cardell çamurlu Fatburen Gölü’nde bir ceset bulur. İki kolu ve iki bacağı kesilmiş ceset tanınmaz haldedir. İnce hastalığın son safhalarındaki polis dedektifi Cecil Winge ile bekçi Cardell bu vahşi cinayeti çözmeye koyulurlar. Araştırmaları ilerledikçe toplumun her sınıfına yayılmış, karanlık sırlar ve sınırsız kötülükten oluşan bir ağın içinde bulurlar kendilerini. Umberto Eco’nun Gülün Adı romanının açtığı yolda ilerleyen Niklas Natt och Dag, edebiyatla gerilimi buluşturan bir şaheser yaratıyor. Zengin tarihi detaylarla 18. yüzyıl Stockholm’ünün inandırıcı bir portresini çizen roman, müthiş bir okuma tecrübesi vaat ediyor.

...r. Kraliyet Fransız Devrimi'nin dalgalarının topluma ulaşmasından korkarkenStockholm dedikodu ve entrikalarla içten içe kaynar ... 1793 Kurt ve Bekçi - Niklas Natt Och Dag ... . 1793 Kurt Ve Bekçi. Yayınevi : Doğan Yayınları. Barkod : 9786050971194. İlgili ürünler. 1793 Kurt Ve Bekçi. Nıklas Natt Och Dag Doğan Yayınları. Yıl 1793. İsveç kralı kısa süre önce suikasta kurban gitmiştir. Kraliyet Fransız Devrimi'nin dalgalarının topluma ulaşmasından korkarkenStockholm dedikodu ve entrikalarla içten içe kaynar. 29.25 TL. Yıl 1793. İsveç kralı kısa süre önce suikasta kurban gitmiştir. Kraliyet Fransız Devrimi'nin dalgalarının topl ... 1793 Kurt ve Bekçi - Niklas Natt Och Dag | kitapyurdu.com ... . 29.25 TL. Yıl 1793. İsveç kralı kısa süre önce suikasta kurban gitmiştir. Kraliyet Fransız Devrimi'nin dalgalarının topluma ulaşmasından korkarkenStockholm dedikodu ve entrikalarla içten içe kaynar. Yıl 1793. İsveç kralı kısa süre önce suikasta kurban gitmiştir. İnce hastalığın son safhalarındaki polis dedektifi Cecil Winge ile bekçi Cardell bu vahşi cinayeti çözmeye koyulurlar....