Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma AyazBir Delinin Öyküsü e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

AyazBir Delinin Öyküsü PDF EPUB


Melike Melis

AyazBir Delinin Öyküsü - Melike Melis pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Melike Melis
DOSYA BOYUTU 6,17
TARİH 2020-04-09
ISBN 6257975100
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Bazen kaybederiz; umudumuzu, sevdiklerimizi ve sonunda kendimizi…Hayata yenik başladığını düşünüyordu.Çok şey kaybetti, kaybederken kazandıklarını hiç görmedi.Ayaz, bir insandan çok bir coğrafya idi.O coğrafyanın en sert özelliklerini taşıyan bir adam ve onun çileli yolculuğu.Puslu bir vakitti sarmalayan o gece şehri… Gökyüzünde çatırdayan bir depremin dalga dalga yayılan kükreyişinde uyandı gecenin öksüz kuşları.Utandı bulutlar bu arsızlığa, döktü usulca gözyaşlarını uzakların ötesinden izlediği sonsuzluğa.Şimdi kahrolası bir rüzgâr taşıyordu arşın saf ruhunu.Art arda çakan şimşeklerin böldüğü gecede, bu koca şehrin kirli sokaklarında bir adam yürüyordu yine, her adımda ezerek gecenin yüreğini.Parkasından kan damlıyordu kimsesizliğin orta yerine, kimselerin haberi yoktu yaralanmışlığından.Ve sabah henüz çok ötelerdeydi, son veremezdi gecenin yeryüzündeki hâkimiyetine.Sokak lambaları bile korkup sinmişti karanlığa; bütün ışıkları söndüren karanlık sadece kendi görsel şölenini izletiyordu o gece kâinata.Bir adam, eli yüzü kan içinde, attığı adımlar idrakinden hür; yürüyüp gittiği yol meçhul.

...P Bu kategorideki tüm ürünler. Ayaz: Bir Delinin Öyküsü ... Ayaz Bir Delinin Öyküsü ... . 50 TL Üzeri Kargo Bedava. Çok şey kaybetti, kaybederken kazandıklarını hiç görmedi. Ayaz, bir insandan çok bir coğrafya idi. O coğrafyanın en sert özelliklerini taşıyan bir adam ve onun çileli yolculuğu. Ana Sayfa Halk Edebiyatı Ayaz Bir Delinin Öyküsü Pdf Kitap İndir. Ayaz, bir insandan çok bir coğrafya idi. O coğrafyanın en sert özelliklerini taşıyan bir adam ve onun çileli yolculuğu. Kent Kitap ; 94. Konu Başlığı: Ayaz (Hayali karakter)-R ... Ayaz Bir Delinin Öyküsü Roman KENT KİTAP ... . Kent Kitap ; 94. Konu Başlığı: Ayaz (Hayali karakter)-Roman. Çok şey kaybetti, kaybederken kazandıklarını hiç görmedi. Ayaz, bir insandan çok bir coğrafya idi. O coğrafyanın en sert özelliklerini taşıyan bir adam ve onun çileli yolculuğu. Sepete Ekle. Ayaz; Bir Delinin Öyküsü. Melike Melis. Ayaz, bir insandan çok bir coğrafya idi. O coğrafyanın en sert özelliklerini taşıyan bir adam ve onun çileli yolculuğu. Bu kitabı bugün okudun mu? Kitaplar dünyanın kapılarıdır. Ayaz Bir Delinin Öyküsü Üç kız kardeş ve internet kitabının varlığı için mücadele, lütfen web sitemizde durun. Melike Melis. Bazen kaybederiz; umudumuzu, sevdiklerimizi ve sonunda kendimizi... Hayata yenik başladığını düşünüyordu. Çok şey kaybetti, kaybederken kazandıklarını hiç görmedi. Alış-Veriş Listeme Ekle. Ayaz Bir Delinin Öyküsü. Ayaz bir insandan çok bir coğrafya idi. O coğrafyanın en sert özelliklerini taşıyan bir adam ve onun çileli yolculuğu. 13.60 TL. Çok şey kaybetti, kaybederken kazandıklarını hiç görmedi. Ayaz, bir insandan ...