Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Evren KütüphanesiGizli Tehlike e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Evren KütüphanesiGizli Tehlike PDF EPUB


Kaan Kasım Tüylü

Evren KütüphanesiGizli Tehlike - Kaan Kasım Tüylü pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Kaan Kasım Tüylü
DOSYA BOYUTU 4,40
TARİH 2019-09-18
ISBN 6056857324
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Tüm teknolojilerine rağmen geçmişin ve geleceğin en karanlık çağına gözlerini açtılar. Hala umut var! Kadim çağlardan ulaşan bir söz! O gelecek ve yeni bir çağ başlayacak. Geçmiş ve gelecek ölümle yaşam arasında köklerinden tekrar hayat bulacak! Zaman, yaşamın tüm varlarını kemiren ve tüketen bir canavar olsa da, onun içinde bir kalp atımı aralığındaki zaman boşluğuna, asırları aşan medeniyet ömürleri sığıyordu. Eski medeniyetler, yok oluşa sürüklenmiş gezegenler, milyarlarca yaşamın unutulmuş varlıkları, geçmişin gerçekleri ve masallaşmış sırları… Medeniyetler inşa edip evrenin uzak ufuklarında sır olan ve yeniden keşfedilmeyi bekleyenler. Yakup’u hiçbir şey şaşırtamazdı. Doğası gereği her zaman keşif tutkusunun heyecanı içindeydi.Taki gözlerini onun içinde açana dek. Serinin ilki olan “GİZLİ TEHLİKE“ sizi bilinmezliğin sırlarını keşfe doğru muhteşem bir maceraya davet ediyor. Bilinmezi keşfe ve efsanelerle dolu bir serüvene hazır olun!

...zak ufuklarında sır olan ve yeniden keşfedilmeyi bekleyenler ... Evren Kütüphanesi Gizli Tehlike - Kaan Kasım Tüylü -Halkkitabevi ... . Serinin ilki olan Gizli Tehlike sizi bilinmezliğin sırlarını keşfe doğru muhteşem bir maceraya davet... Evren Kütüphanesi Gizli Tehlike. Taki gözlerini onun içinde açana dek. Serinin ilki olan "GİZLİ TEHLİKE" sizi bilinmezliğin sırlarını keşfe doğru muhteşem bir maceraya davet ediyor. 20.88 TL. Serinin ilki olan "Gizli Tehlike" sizi bilinmezliğin sırlarını keşfe doğru muhteşem bir maceraya davet ediyor. Bilinmezi keşfe ve efsanelerle dolu bir serüvene hazır olu ... Evren Kütüphanesi Gizli Tehlike Kitabı ... . Bilinmezi keşfe ve efsanelerle dolu bir serüvene hazır olun! Evren Kütüphanesi Gizli Tehlike. Taki gözlerini onun içinde açana dek. Serinin ilki olan "GİZLİ TEHLİKE" sizi bilinmezliğin sırlarını keşfe doğru muhteşem bir maceraya davet ediyor. Yazar. : Kaan Kasım Tüylü. Evren Kütüphanesi; Gizli Tehlike. Serinin ilki olan Gizli Tehlike sizi bilinmezliğin sırlarını keşfe doğru muhteşem bir maceraya davet ediyor. Medeniyetler inşa edip evrenin uzak ufuklarında sır olan ve yeniden keşfedilmeyi bekleyenler. Serinin ilki olan "Gizli Tehlike" sizi bilinmezliğin sırlarını keşfe doğru muhteşem bir maceraya davet... 21.75 TL. Serinin ilki olan "Gizli Tehlike" sizi bilinmezliğin sırlarını keşfe doğru muhteşem bir maceraya davet ediyor. Bilinmezi keşfe ve efsanelerle dolu bir serüvene hazır olun! Yazar. : Kaan Kasım Tüylü. Evren Kütüphanesi; Gizli Tehlike. Serinin ilki olan Gizli Tehlike sizi bilinmezliğin sırlarını keşfe doğru muhteşem bir maceraya davet ediyor. 29 TL. Serinin ilki olan "Gizli Tehlike" sizi bilinmezliğin sırlarını keşfe doğru muhteşem bir maceraya davet ediyor. Bilinme...