Çevrimiçi kitap okumak ister misiniz? Okuma Uğultulu Tepeler e-book internet üzerinden. Web sitemiz ile EN İYİ KÜTÜPHANELER basit. Ücretsiz kayıt olun ve kitapları indirin. Mükemmel seçim!

Uğultulu Tepeler PDF EPUB


Emily Bronte

Uğultulu Tepeler - Emily Bronte pdf epub

FİYAT: BEDAVA

DİL: TÜRK

BİLGİ

YAZAR Emily Bronte
DOSYA BOYUTU 5,70
TARİH 2019-11-08
ISBN 6058057081
BİÇİM: IOS PSD EPUB MOBI TXT

Aşağıdaki düğmeyi tıklayın ve ücretsiz kitap indirin!

AÇIKLAMA

Uğultulu Tepeler, 1847’de yayımlandığında, dönemin ahlak kurallarına meydan okuduğu gerekçesiyle eleştirilirken; Emily Brontë, yazdığı tek kitapla İngiliz Edebiyatı’nın unutulmazları arasına girdi. Fakat kitabının başarısını göremeden daha otuz yaşında öldü. Zeplin Kitap, Brontë’ye aşina olan klasikseverleri bu unutulmaz eseri bir kere daha okumaya, daha önce hiç okumamış olanları ise Uğultulu Tepeler’in karanlık ve soğuk atmosferine çağırıyor. Yıllara yayılan katmerli bir suç eyleminin, zalimle masumu karşı karşıya getiren bir intikam hikâyesine dönüşmesine tanıklık edeceksiniz.

...r. uğultulu tepeler / Yorumlar … * ilk basımı rüzgarlı bayır olarak yapılan emily bronte'nin eşsiz romanı ... Uğultulu Tepeler Kitap Özeti Karakterler Konusu Bilgiler - Emily Bronte ... . Yazıda "Emily Bronte, 'Wuthering Heights' , Uğultulu Tepeler-Rüzgârlı Hayatları kadar, sanatları da benzerlik taşıyan kardeşlerin en öne çıkanı, Uğultulu Tepeler´in yazarı Emily Bronte´dir."[1]. Uğultulu Tepeler(Wuthering Heights)/Deli ve Tutkulu bir aşk öyküsü bu; Bildiğiniz gibi değil İsmiyle müsemma "Uğultulu Tepeler". Şiirsel aşk, büyük aşk, gelmiş geçmiş en büyük aşk, öyle mi gerçekten?. uğultulu tepeler. şükela: ... Uğultulu Tepeler | Emily Bronte | Biraz Oku Sonra Al ... . Şiirsel aşk, büyük aşk, gelmiş geçmiş en büyük aşk, öyle mi gerçekten?. uğultulu tepeler. şükela: tümü | bugün. (bkz: wuthering heights). Heatcliff seneler önce bir ...